Kokia šventė be neįgaliųjų rankdarbių būrelio „Bitutės” parodos? Prie papuošalų - jų autorė Janina Padriezienė bei smalsios šventės dalyvės. V. Šimkūnienės nuotr.
Angle down Atgal

Skambėjo dainos iš širdies

Ruduo - brandos, susikaupimo ir nostalgijos metas. Atvėsus orams susitikti, kartu padainuoti susirinko neįgaliųjų nariai, mylintys dainą. Kultūros centre vyko šventė „Rudens širdies daina”.

Ruduo – toks metas, kai apima nostalgija, kai daliniesi nuėjusios vasaros prisiminimais. Tokiu gamtos brandos metu Kaišiadorių neįgaliųjų draugija su jos pirmininke Stanislava Globiene surinko bendraminčių būrį ir suorganizavo mini Dainų šventę. Kaip įprasta, kur dalyvauja neįgalieji, jie visur atsiveža ir savo rankdarbių parodą. Ir šį kartą fojė buvo ir mezginių, ir servetėlių, įvairių papuošalų, kuriuos pagamino rankdarbių būrelio „Bitutė“ moterys. 

Šventės šeimininkė Stanislava Globienė pasveikino į renginį atvykusius svečius: Seimo narį Bronių Bradauską, kandidatą į Seimą Dainorą Bradauską, miesto seniūnę Giedrę Pavasarytę, kitus. S. Globienė perskaitė ilgametės Neįgaliųjų pirmininkės Elenos Varkalienės prisiminimus bei padėką, skirtą Broniui Bradauskui. „Jis mums buvo lyg dievo skirtas seimūnas.

Nuo pirmos kadencijos labai mums padėjo ir rėmė. Saviveiklai rūbus su jo pagalba įsigijome, visada Kalėdų šventėms gaudavome dovanėlių, dalyvaudavo mūsų renginiuose, atvykdamas su lauktuvėmis“, - sakė pirmininkė. Jos žodžius nulydėjo susirinkusiųjų plojimai. Rudens dainų šventė įvyko Kaišiadorių kultūros centre, dalyvaujant šešiems kolektyvams. Net keturi kolektyvai buvo savi, kaišiadoriečių. Tai Neįgaliųjų sąjungos „Lomena“, neįgaliųjų draugijos „Gabija“, aklųjų ir silpnaregių draugijos kolektyvas „Volingėlė“ bei romansų ansamblis „Svajonė“.

Į dainų vainiką gražiai įsiliejo svečiai: Vievio kolektyvas „Ievaras“ ir Elektrėnų mišrus ansamblis „Žara“. Vienas po kito kolektyvai lipo į sceną. Skambėjo dainos iš širdies – apie meilę, tėvynę, paukščius ir pasimatymų suolelį. Daugumą kūrinių dainavo ar bent niūniavo ir žiūrovai, nes daugelis dainų – gerai žinomos, įsimintinos bei pažįstamos. Beveik dvi valandas liejosi dainos iš širdies, bet jos visai neprailgo. Stanislava Globienė padėkojo kolektyvų vadovams, L. Mališauskui, A. Perkumienei, N.Skuodienei ir R. Griesiuvienei įteikė Padėkas.

Antroji renginio dalis taip pat buvo labai šauni, mat B. Bradauskas susirinkusiems padovanojo Vytauto Šiškausko koncertą. Populiarusis atlikėjas koncertavo valandą, pakeldamas iš vietų klausytojus ir palinguoti, ir pašokti, ir kartu padainuoti. „Smagu, kad galime kartu pabūti. Linkiu visiems sveikatos, būti draugiškiems, sugyventi, ir viskas tada mūsų Lietuvoje bus gerai“, - sakė atsisveikindamas V. Šiškauskas.

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite