Angle down Atgal

Skaitome ir skanaujame

Žiežmarių bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, Skaitymų palėpėje pasirodo galima ne tik skaityti. Čia jau ir piešėme, ir su pižamomis skaitėme, ir kartu su Šeimos šventės svečias Neringa Ašmenaite gaminome sapnų gaudykles.

Čia veikė ir Smaližių virtuvė. Susirinkusieji pasidalino komandomis - Mandarinai, Virtuvės žvaigždutės, Vafliai, Kajosai ir Super šefės. Kepė belgiškus vaflius, mums jau įprastus vafliukus, tepė vieno kąsnio sumuštinukus, gamino krabų mišrainę, vaisių desertą. O kur dar pačių atsinešti skanėstai - tinginys, desertas citrinų pyragas, agurkėliai su medumi.

Gaminome, ragavome. Visiems Smaližių virtuvės dalyviams įteikti Garbingo dalyvio diplomai su galimybe visada apsilankius bibliotekoje gauti puodelį kvapnios žolelių arbatos. Ir prizai. Džiugu, kad į šią veiklą noriai prisijungia ir mamos Vaida Sinkevičiūtė Augė su savo vaikais Austėja ir Dominyku, Sandra Jaruševičienė su mažosiomis dukromis Karile ir Jogaile, Domantė Šimkūnienė su Barbora, Inga Busilienė, močiutė Nijolė Kelpšienė su anūkėmis Izabele ir Vilte.

Už dovanas smaližiukams dėkojame Aušrinė Gudeliauskienė, ir Šeimos šventės svečias už keptuvus.

Arina Keturkaitė

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite