Angle down Atgal

Skaito ir Žiežmariai

Gegužės mėnuo lepino gyventojus šiluma bei sausu oru. Vyko daugybė renginių, švenčių, sporto maratonų bei pasisėdėjimų atvirame ore. Jei karštį ir sausrą keiksnoja žemdirbiai, tai tie, kas mėgsta pasėdėti lauke su knyga tokiu oru tik džiaugiasi.

Smagus laikas su knyga!
Smagus laikas su knyga!

Neseniai vyko skaitymo akcija, apie jos dalyvius Žasliuose „Atspindžiai“ jau rašė. Na, o neseniai jų pavyzdžiu pasekė ir žiežmariečiai. Net 275 žmonės dalyvavo akcijoje „Skaito žiežmariečiai“.

Kaip sakė akcijos sumanytojos – Viešosios bibliotekos Žiežmarių filialo bibliotekininkės, jauniausias akcijos dalyvis buvo 2 mėnesių Martynas, vyriausia skaitytoja – 65 metų Vanda. Susėdę ant savo atsineštų pledų ar pagalvėlių, susirinkusieji skaitė 15 minučių savo atsineštas knygas.

Kadangi dauguma dalyvių buvo vaikai, organizatorės pakvietė Flintą, kuris džiugino dainomis bei žaidimais. Renginį vedė linksmoji pelytė Minė. Primename, kad kartu su Žiežmarių bibliotekininkėms žiežmariečiai gamina stilizuotą ąžuolą su trispalviais lapais, skirtą mažajai Lietuvos kultūros sostinei. Užaugintas jis bus pristatytas visuomenei.

Akciją „Žiežmariečiai skaito“ parėmė seniūnė E, Kerdokienė, leidykla „Nieko rimto“, Kaišiadorų viešoji biblioteka bei Turizmo ir verslo informacijos centras.

Vilma Žilionytė
M. Zujutės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite