Angle down Atgal

Skaisčiai liepsnojusius laužus teko gesinti gaisrininkams

Per Joninių šventes ugniagesiams teko gesinti be priežiūros paliktus ar smarkiai įsiliepsnojusius laužus.

Trečiadienį, kelios minutės po vidurnakčio, Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Kazlų Rūdos komandos gaisrininkai sulaukė kultūros darbuotojų prašymo užgesinti Joninių laužą Jaunimo gatvėje. Ugniagesiai atvykę su įranga laužą užgesino.

Apie pusę pirmos nakties pranešimas gautas iš Kalvarijos. Gyventojas pasakojo, kad Vilniaus gatvėje matosi tokios didelės liepsnos, kad atrodo, kaip degatų namas. Atvykus gaisrininkams paaiškėjo, kad dega didžiulis laužas. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai pabudėjo, kol gyventojai laužą užgesino.

Panašus pranešimas buvo gautas ir iš Trakėnų kaimo. Gaisro ugniagesiai nerado, gyventojas kūreno laužą.

Po 23 val. Igliaukos seniūnijos Varnupių kaimo Piliakalnio gatvės gyventojai pamatė juodus dūmus ir apie tai pranešė ugniagesiams. Paaiškėjo, kad degė šieno rulonas ir padanga.

Vėlų antradienio vakarą Vilkaviškio rajono Klausučių seniūnijos Bobių kaimo dviejose vietose ant važiuojamosios kelio dalies buvo sukrautos ir padegtos padangos, šiaudai. Gaisrus teko užgesinti ugniagesiams ir dar nuvalyti kelio dangą.

Kelios minutės iki vidurnakčio vilkaviškietė, atėjusi pas ugniagesius į gaisrinę, pranešė, kad S. Nėries gatvėje esančiame parke dega be priežiūros paliktas laužas. Gaisrininkai jį užgesino.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite