Angle down Atgal

Skaid­rios tie­si­ni­mo ka­pos – al­ter­na­ty­va bre­ke­tams

Turė­ti gra­žią ir sveiką šyp­seną da­bar ga­li būti kur kas pa­pras­čiau. „Streikų odon­to­lo­gi­jos namų“ spe­cia­lis­tai siū­lo dantų tie­si­nimą skaid­rio­mis tie­si­ni­mo ka­po­mis. Ko­kie did­žiau­si šio gy­dy­mo būdo pri­va­lu­mai?

Kreivi dantys – ne tik estetinė problema. Neefektyvus maisto sukramtymas, apsunkinta burnos higiena, ėduonies ir dantenų problemos – visa tai sukelia netaisyklinga dantų padėtis. Norintieji išsitiesinti dantis dažniausiai rinkdavosi breketus – daugeliui žinomą ir paplitusį ortodontinio gydymo metodą. Vis tik breketai iš esmės pakeičia dantų valymo procesą, dažnu atveju žmogus turi keisti savo mitybos įpročius, o neretam breketai atima norą šypsotis dėl neestetiškos išvaizdos.

Tiesinimo kapoms nebūdingas nė vienas iš minėtų trūkumų. Kapos yra gaminamos iš skaidraus medicininės paskirties polimero, todėl jų praktiškai nesimato. Jums nereikia keisti mitybos įpročių – mėgaujantis maistu, kapos yra išimamos. Lengva prižiūrėti dantis: nereikalauja papildomų valymo priemonių ar įgūdžių. Dar vienas šio gydymo būdo privalumas yra tas, jog nedidelį dantų kreivumą galima ištaisyti vos per kelis mėnesius. Visgi tikslus gydymo laikotarpis ir kaina yra nustatoma konsultacijos metu. Jeigu gydymo sąlygos pacientui tinka, laboratorijoje jam pagaminami individualūs kapų komplektai. Jie keičiami kas 10–14 dienų. Kapas pacientai pasikeičia patys, o pas specialistus, kurie stebi gydymo eigą, turi apsilankyti kur kas rečiau, negu nešiodami breketus. Pasirinkus kapas, nemalonus tempimo jausmas ar net skausmas, kuris būdingas nešiojant breketų sistemą, yra žymiai mažesnis.

Reklama
Reklama
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite