SK „Baltic Champs–Ježvitas“ – LŽRF taurės nugalėtojas

Alfredo Pliadžio nuotr.
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas

Savaitgalį Vilniuje finišavo Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės vyrų uždarųjų patalpų riedulio varžybos.

Trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujami Širvintų SK „Baltic Champs–Ježvito“ komandos žaidėjai taurės varžybas baigė dar dvejomis pergalėmis. Vilniaus r. „SM–Ardą“ nugalėjo rezultatu 8:0. Po – 2 įvarčius pelnė Darius Jackevičius, Justinas Blažys ir Lukas Janukaitis. Po – 1 įvartį dar pridėjo Žygimantas Balsiukas ir Giedrius Gridziuška. Paskui po įtemptos, gražios, permainingos kovos rezultatu 2:1 palaužė Šiaulių „Ginstrektę“. 5 rungtynių minutę gražiu metimu Žygimantas Balsiukas realizavo mažąjį kampinį. Po 2 minučių šiauliškiai rezultatą išlygino. 31 rungtynių minutę Dariaus Jačkevičiaus meistriškas reidas prie varžovų vartų  vainikavo širvintiškių pergalę rezultatu 2:1 ir SK „Baltic Champs–Ježvito“ riedulininkai antrus metus iš eilės iškovojo gražuolę federacijos taurę.

Širvintų SC komandos žaidėjai rezultatais 1:7 pralaimėjo Vilniaus SŽK „Žuvėdrai–SM Taurui“ (garbės įvartį pelnė Martynas Jonas Buzys) ir po įtemptos, permainingos kovos rezultatu 5:7 nusileido Vilniaus r. „SM–Taurui“. Martynas Jonas Buzys ir Danielis Kojis pelnė po – 2 įvarčius, dar 1 pridėjo Medas Raudeliūnas.

Šiaulių „Ginstrektė“ rezultatu 5:4 nugalėjo Vilniaus SŽK „Žuvėdrą–SM Taurą“ ir užėmė antrąją vietą.