Angle down Atgal

Šiurpinantis vaiz­das: de­ga­li­nė­je mi­li­jo­nai vabz­džių

Vaiz­das vie­no­je de­ga­li­nė­je gy­ven­to­jus pa­li­ko be ža­do ir su­krė­tė: de­ga­li­nė bu­vo tie­siog ap­sup­ta vabz­džių.
 

Spėjama, kad filmuota medžiaga yra iš Mičigano, kur lašalai spiečiasi netoli ežerų. Vaizdas išties pribloškiantis ir gąsdinantis. Regis, negalėjai nė kojos padėti ten, kur jų nebūtų...

Pažiūrėjus į nuotraukas, panašu, jog vabzdžiai tiesiog atakavo degalinę. Liudininkai sako, jog nebuvo įmanoma nė įsipilti degalų. Tiek jų visur buvo apspitę. O ant žemės jų milžiniškas pulkas atrodė lyg kilimas.

Pasirodo, tie skraidantys vabzdžiai buvo lašalai. Tai nedideli vabzdžiai, panašūs į mažus baltus drugelius. Nuo kitų vabzdžių juos galima atskirti pagal tris (retkarčiais dvi) iš pilvelio kyšančias „uodegėles“, vadinamas cerkais. Lašalai skraido vasarą, daugiausia vakarais ir naktimis. Ypač daug jų galima matyti vakarais prie vandens ir stebėti jų savotišką polėkį aukštyn ir žemyn.

Suaugę vabzdžiai gyvena labai trumpai – vos kelias valandas ar kelias dienas ir nesimaitina. Pasaulyje yra apie 2 500 lašalų rūšių.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite