Angle down Atgal

Šiuolaikiškos ir perspektyvios Mechatronikos studijos

Šiaulių valstybinė kolegija iki rugsėjo 28 d. tęsia priėmimą į naujos studijų programos Mechatronika ištęstines studijas.

Ketvirtoji pramonės revoliucija jau įsibėgėjo, todėl ne tik Šiaulių regiono, bet ir visos Lietuvos įmonių vadovai pripažįsta ieškantys specialistų, gebančių dirbti su šiuolaikiniais gamybos įrengimais ir išmanančių, kaip juos reikia prižiūrėti. Neabejojama, kad specialistai, kuriuos rengs Šiaulių valstybinėje kolegija, bus paklausūs darbo rinkoje, nes mokės naudotis šiuolaikiniais programiniais projektavimo paketais CAD / CAM / CAE, gebės diegti ir prižiūrėti CNC stakles, mechatronines sistemas, lazerinius įrenginius, atlikti inžinerinį ir konsultacinį skaitmeninės gamybos priežiūros darbą naujai kuriamose ir modernizuojamose gamybinėse įmonėse, kuriose reikia integruotų žinių.

Šios studijų programos studentai įgis integruotų ir darbo rinkoje perspektyvių mechanikos, elektronikos, informatikos žinių, todėl pasižymės inžineriniu universalumu, suteikiančiu konkurencinio pranašumo.

Programa tinkamiausia tiems, kurie išsiskiria inžineriniu mąstymu ir siekiu išmokti savarankiškai pritaikyti žinias konkretiems uždaviniams spręsti.

Programos absolventai galės dirbti gamybos įmonėse technologais-programuotojais, gebančiais parengti CNC įrenginių valdymo programas ir jas pritaikyti praktiškai; meistrais, gamybos vadovais, gebančiais organizuoti gamybos procesą; skaitmeninės mechanikos inžinieriais, suprantančiais gamybos procesų modernizavimo svarbą, gebančiais parinkti, komplektuoti ir derinti naują įrangą; gamybinių procesų skaitmeninimo konsultantais. Šių specialistų stygius labiausiai jaučiamas inovatyvios gamybos sektoriuje, kuris turi didžiausią plėtros potencialą ir savo veiklą neišvengiamai grindžia pažangiomis mechatroninėmis technologijomis.

Šiaulių valstybinė kolegija siekia parengti gamybos inžinerijos specialistą, turintį integralių mechanikos, elektronikos, informacinių technologijų ir gamybos organizavimo žinių, gebantį suprasti technologinius procesus, valdyti ir prižiūrėti technologinius įrenginius, projektuoti ir tobulinti mechanines ir mechatronines sistemas, savarankiškai priimti ir diegti sprendimus, inovatyviai dirbti konkurencinėmis sąlygomis ir tobulėti profesinėje veikloje.

Baigusiems šias studijas žadamos puikios įsidarbinimo moderniose įmonėse galimybės. Nauja programa vykdoma ištęstine forma, tad mokslai nesunkiai suderinami su darbu. Taikomos studijų įmokos nuolaidos. Išsamesnė informacija: tel. 8 674 35 438, (8 41) 52 50 95, el. p. dekanatas.vtf@svako.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite