Angle down Atgal

Šiuolaikinės vinilinės grindys gali maloniai nustebinti

Svarstant apie geriausią pasirinkimą grindų dangai neretai būna sudėtinga apsispręsti. Kadangi šiomis dienomis rinkoje yra daugybė skirtingų variantų, pradedant nuo visiems gerai pažįstamų ir baigiant naujovėmis. Kurios daugeliui gali būti žinomos visai mažai. Žinoma, kiekvienas variantas turės savus pliusus bei minusus, su kuriais vėliau teks susigyventi. Ir nors dauguma linkę likti prie labiau įprastų pasirinkimų, tačiau nereikėtų atmesti ir alternatyvų. Kadangi būtent jos neretai gali išsiskirti unikaliomis savybėmis, kurios tikrai nestebins ne vieną. Ne išimtis yra ir ši danga, kuri dar tik užsitarnauja savo pozicijas rinkoje. Tačiau jau dabar yra vertinama itin gerai.

Kokie yra pranašumai?

Nemažai daliai žmonių vinilinė danga yra tik kažkur girdėta, todėl ir jos pranašumus žino ne kiekvienas. O jų yra pakankamai nemažai lyginant praktiškai su bet kokia kita danga. Pirmiausiai galima išskirti jų atsparumą bei ilgaamžiškumą. Žinoma, jis priklauso nuo konkretaus varianto pasirinkimo. Tačiau dažnu atveju vinilinė grindų danga gali sėkmingai tarnauti net kelis dešimtmečius neprarasdama pirminės išvaizdos. Aišku, toks faktas gali atrodyti neįtikėtinas, tačiau tame ir yra vienas iš didžiausių šios dangos privalumų. Kitas labai svarbus aspektas tai šilumos izoliacija. Kadangi ši medžiaga užtikrina, jog į patalpą per grindis nepatektų šaltis ir tuo pačiu iš namų nebūtų prarandama šiluma. Todėl galima sakyti, kad ji veikia kartu ir kaip papildomas apšiltinimo elementas. Be to, vaikščioti ant tokių grindų bus itin malonu, kadangi jos nėra tokios kietos kaip dauguma kitų. Todėl ir garsai bus sugeriami daug labiau. Taigi, privalumų yra daugybė ir tai dar tikrai ne visi iš jų.

Ar didelė vinilinės grindys kaina?

Finansinis aspektas neretai būna pakankamai svarbus renkantis namams naudojamas medžiagas. Kadangi ir visų jų kainos gali svyruoti gana smarkiai. Pavyzdžiui, natūralaus medžio parketas nepriklausomai nuo jo rūšies vertinamas kaip prabangus variantas. Tuo tarpu vinilinė grindų danga kaina bus net kelis kartus mažesnė. O ir palyginus ją su kitais dažniausiai naudojamais produktais ji smarkiai nesiskirs. Ir netgi dažnu atveju bus žemesnė už pakankamai ekonomiškas alternatyvas. Tačiau priešingai, negu jos, turės daugybę išskirtinių savybių bei privalumų. Taigi, toks variantas gali būti apibūdinamas kaip vienas iš geriausių kainos ir kokybės santykių. O prie to dar reiktų pridėti ir unikalią išvaizdą. Kadangi ši danga gali atkartoti praktiškai bet kokį raštą ir spalvas. Todėl kartais bus netgi sunku atskirti, kokios tai grindys.

Montavimo darbai, ar jie labai sudėtingi?

Tai irgi svarbus aspektas. Kadangi kartais pačios medžiagos gali būti pakankamai nebrangios, tačiau montavimo darbai labai sudėtingi. Bet šis atvejis nebus vienas iš tokių. Kadangi vinilinės grindys surenkamos itin paprastai. Dažniausiai naudojamas klijuojamas variantas. Ir tuomet jau pagal pasirinktą formą išklojama bei priklijuojama visa erdvė. Kitas variantas gali būti montuojamas su užraktu ant specialaus pagrindo. Tačiau ir jis bus gana paprastas. Dėl šios priežasties neretai visi darbai gali būti atliekami savarankiškai net ir neturint labai daug patirties.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite