Angle down Atgal

Šiųmetinis Jurbarko rajono šimtukų derlius bus gerokai mažesnis

Dar nežinomi matematikos, istorijos ir geografijos brandos egzaminų rezultatai, bet jau dabar aišku, kad šiųmetinis Jurbarko rajono abiturientų šimtukų derlius bus gerokai mažesnis nei 2018 metais. Nacionaliniui egzaminų centrui paskelbus 2019 m. pagrindinės sesijos valstybinių brandos egzaminų – biologijos, informacinių technologijų, lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (anglų) ir užsienio kalbos (rusų) – rezultatus, paaiškėjo, kad Jurbarko rajone surinkta 10 šimtukų.

Kaip „Mūsų laiką“ informavo rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Genovaitė Grigucevičienė, keturi šimtukai už užsienio kalbos (anglų) egzaminą, du lietuvių kalbos ir literatūros , trys iš informacinių technologijų ir vienas iš biologijos. Praėjusiais metais Jurbarko rajone šimtukų derlius buvo kur kas gausesnis – net 26. Beveik visus šimtukus susižėrė Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai.

Šimtuku įvertintos vieno Veliuonos A. ir J. Juškų abituriento užsienio kalbos (anglų) žinios. Užsienio kalbos (anglų) valstybinį egzaminą rajone laikė 182, neišlaikė 10 (5,49 proc., Lietuvoje – 2,09 proc.), iš kurių 8 Jurbarko gimnazijos ir 2 Eržvilko gimnazijos. Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį egzaminą laikė 165 abiturientai, neišlaikė 13 (7,88 proc., Lietuvoje – 9,38 proc.). 10 – Jurbarko gimnazijos, 3– Eržvilko gimnazijos. Informacinių technologijų egzaminą laikė 24 abiturientai. Išlaikė visi.

Biologijos valstybinį brandos egzaminą laikė 66, vienas neišlaikė (1,52 proc., Lietuvoje – 2,44 proc.) Veliuonos gimnazijoje. Fizikos, chemijos, užsienio kalbos (anglų), lietuvių kalbos ir literatūros, informacinių technologijų ir biologijos valstybinių egzaminų rezultatai buvo paskelbti oraėjusiomis savaitėmis. Fizikos egzaminą rajone laikė 15 abiturientų, iš kurių išlaikė visi. Chemijos brandos egzaminątaip pat išlaikė visi laikiusieji. Jų būta šešių. Kol kas dar nėra rezultatų, kaip šalies abiturientams sekėsi laikyti matematikos, istorijos, geografijos brandos egzaminus. Šių rezultatai bus skelbiami liepos 11 d. Lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinį laikė 53 Jurbarko rajono abiturientai, neišlaikė 3 (5,66 proc., Lietuvoje – 6,5 proc.). Visi 3 yra iš Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos. Menų egzaminą laikė 9, visi išlaikė. Technologijų egzaminą laikė 29, visi išlaikė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite