Angle down Atgal

Šiųmetiniams šimtukininkams - ne tik padėkos raštai, bet ir piniginis paskatinimas

Pirmadienį į rajono savivaldybės mažojojo salę rinkosi šimtukus ir 99 balus už valstybinius brandos egzaminus surinkę rajono abiturientai, juos paruošę mokytojai ir tėveliai. Šiais metais rajone aukščiausius įvertinimus, 100 balų, gavo 12 abiturientų (11 Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus ir 1 abiturientė iš Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazijų.

Šiųmetiniai abiturientai paskatinti ne tik padėkos raštais, bet ir finansiškai - už kiekvieną 100-tuką ir 99-uką iš rajono savivaldybės biudžeto jiems bus atseikėta po 100 eurų. Viena abiturientė surinko net tris šimtukus ir du abiturientai po du šimtukus. Geriausiai savo auklėtinius paruošė Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos anglų, informacinių technologijų, matematikos, biologijos ir lietuvių kalbos bei literatūros mokytojai, o Veliuonos gimnazijoje - anglų kalbos mokytoja.

Visi aukščiausius įvertinimus gavę abiturientai ruošiasi studijuoti Lietuvoje - Vilniuje arba Kaune - vieni rinksis informacines technologijas, fiziką, mediciną, duomenų mokslus ir kt. Susitikime netrūko ir nuoširdžių tėviškų palinkėjimų. Tarp abiturientų atlydėjusių tėvų - žinomi vardai ir veidai, tokie kaip Girdžių seniūnas, Veliuonos gimnazijos pedagogas, muzikos pedagogė, verslininkas ir kt. Atnaujinsime. Papildysime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite