Angle down Atgal

Šių Zodiako ženklų moterys dažniau nei kitos gimsta su vyrišku charakteriu

Nors feminizmas paskutiniu metu tampa vis aktyvesnis, tačiau moterys vis dar gana dažnai vadinamos silpnosios lyties atstovėmis. Toks pasakymas tikrai papiktintų kai kurių Zodiako ženklų atstoves: šios moterys gali drąsiai susirungti net ir su pačiais stipriausiais vyrais! Astrologai teigia, kad šių ženklų atstovės pasižymi stipriu „vyrišku“ charakteriu, todėl jos tikrai įsižeistų, jei būtų pavadintos silpnomis.

Avinas

Avino ženklo atstovės yra tikros lyderės. Jos visuomet siekia užsibrėžtų tikslų ir labai mėgsta rungtyniauti su kitais. O kaipgi kitaip: juk šio ženklo moterys žino, kad jos turi didelius šansus laimėti! Po Avino ženklu gimusios moterys nebijo net ir pačių stipriausių konkurentų, ir visai nesvarbu, ar tai yra vyrai, ar moterys. Avino ženklo atstovės yra tikros karjeristės, kurios nebijo sunkaus darbo ir kelyje laukiančių iššūkių. Sunkumai bei kliūtys šio ženklo atstoves tik dar labiau užgrūdina ir paskatina judėti į priekį.

Mergelė

Iš pirmo žvilgsnio Mergelės ženklo atstovė atrodo kukli ir lengvai pažeidžiama, tačiau pirmasis įspūdis neretai yra labai apgaulingas. Iš tiesų Mergelės ženklo atstovės yra labai tvirtos ir gebančios pastovėti už save. Mergelės spinduliuoja ramybe ir pasižymi puikia savitvarda: būtent šios dvi savybės joms padeda įveikti aršiausius savo konkurentus. Mergelės ženklo atstovės niekada nesustoja pusiaukelėje: jos visada parengia tokį planą, kuris neleidžia palūžti ir verčia judėti į priekį. Mergelės niekada neprašo pagalbos – visus sunkumus jos yra linkusios įveikti savo jėgomis.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo moterys yra labai apdairios, kūrybingos ir pasižyminčios kiek kitokiu mąstymu. Būtent tai šio Zodiako ženklo atstovėms padeda priimti nestandartinius sprendimus ir išspręsti jų gyvenimo kelyje pasitaikančias problemas. Šio ženklo atstovės neretai tampa lyderėmis, kurias jų komandos nariai visuomet palaiko ir visuomet yra pasirengę vykdyti duotus nurodymus.

Vandenis

Vandenio ženklo atstovės yra labai žavingos, ryžtingos ir stebinančios kūrybiškumu. Šio ženklo moterys visiškai nebijo gyvenimiškų iššūkių: kuo didesni yra jų kelyje pasitaikantys sunkumai, tuo labiau jos veržiasi į priekį, todėl galiausiai joms pavyksta pasiekti užsibrėžtus tikslus. Vandenio ženklo moterys yra labai drąsios ir nebijančios pastovėti už save: nors jos dažniausiai yra apsuptos kitų žmonių, tačiau jų pagalba Vandenio ženklo moterims nėra reikalinga. Jos mano, kad pagalba yra reikalinga tik silpnoms asmenybėms, o šio Zodiako ženklo atstovių tikrai negalėtume taip pavadinti.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite