Angle down Atgal

Šių metų tendencija – plono audinio kilimai

Jei ankstesniais metais dizaino tendencijose vyravo ilgesnio ar trumpesnio plauko kilimai, tai nauji metai atnešė naują kryptį. Plono audinio kilimai įvardijami kaip šių metų tendencija. Pasak Namų idėjų centre – NIC – įsikūrusio salono „Dubingiai“ atstovės Rimos Rutalienės, tokios užuomazgos jau jautėsi kelerius metus iš eilės.

„Kalbant apie tekstūros naujoves, galima įvardyti, jog vyrauja vintažinio dizaino sprendimai. Sendintos medžiagos efektas padabinamas klasikiniais, „art deco“ ar grafiniais motyvais. Nors kilimų pagrindas išlieka toks pat – žemės spalvos, atsiranda naujų dekoro elementų spalvų: pelenų rožės, butelio žalios ir, be abejo, šių metų spalva – natūralaus koralo“, – teigė salono atstovė Rima, pridurdama, jog populiarios išlieka ir tradicinės spalvos – aukso, turkio ir vandens.

Šių metų kilimai pasipuošia floristiniais motyvais. Ryškiausia tendencija – lapai. „Nemažai naujausių kolekcijų pasitinka su karpytų lapų motyvais, pavyzdžiui, palmių. Kaip ir vintažinė grafika, lapų motyvai taip pat sendinami“, – teigė pašnekovė, pridurdama, kad viena stabili tendencija, besikartojanti metai iš metų, – kilimų dydžiai, kurie išlieka tokie patys.

Kalbant apie kilimų medžiagiškumą, išskirtume sintetinius pluoštus, kurie dažniausiai randami naujausių kolekcijų gaminiuose. Poliesteris ir polipropilenas daugiausia sutinkami tarp sintetinių pluoštų, o mėgstantieji natūralesnius pluoštus tarp naujausių gaminių ras ir bambuką, viskozę ar „Tencel“ pluoštus.

Pramonės g. 17B, Šiauliai
Tel. (8 41) 521 855
nic@dubingiai.lt
Darbo laikas:
I–V 9–18 val., VI 9–15 val.,
VII nedirbame

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite