Angle down Atgal

Šių 5 Zodiako ženklų atstovai visiškai nemoka mylėti

Net jei žmonės tobulai tinka vienas kitam, jei vienas iš jų nesugeba mylėti, nieko nepavyks. Tiesiog ne visi geba išbūti su žmogumi, kuris visiškai nerodo šiltų jausmų ir dėl to atrodo, kad jis nei myli, nei iš vis ką nors jaučia. Kurie Zodiako ženklai patenka į sąrašą tų, kurie nemoka išreikšti meilės?

Skorpionas

Kol geriau nepažįsta žmogaus, Skorpionai su juo elgiasi žiauriai. Jie turi kuo geriau pažinti žmogų, kad galėtų juo pasitikėti. Todėl net susituokę šio ženklo atstovai iš pradžių atrodo kažkaip atitolę nuo partnerio. Pamažu rodosi, kad viskas gerėja, bet kartais Skorpionas gali vėl kuriam laikui atsitraukti. Tokį elgesį gali suprasti tik panašiai besielgiančio Zodiako ženklo atstovas.

Šie žmonės tikrai nėra dovana. Jie nesidrovės rodyti savo dyglių, net ir prabėgus daugeliui santuokos metų ar susilaukus vaikų. Jie niekada negebės normaliai mylėti. Daugeliu atvejų jie įsimyli labai lėtai. Tačiau jei partneris sugeba atlaikyti laiko išbandymą, juos susieja tvirti, stabilūs santykiai, kurie išliks visą gyvenimą.

Ožiaragis

Ožiaragiams darbas visada yra pirmoje vietoje. Jie tiesiog neturi pakankamai laiko meilei. Jei jie pagaliau randa savo sielos draugą, tai meilės apraiškų tikrai neverta tikėtis. Kartais šie žmonės net sugeba pamiršti, kad kažkas juos nuoširdžiai myli. Jie visada pasineria į asmeninius reikalus ir darbus, o artimuosius nustumia į antrą planą.

Dažnai Ožiaragio partneriui tenka pakurstyti aistros ir meilės ugnį, o jie savo ruožtu tiesiog išlieka nuobodūs ir šalti. Ožiaragiai gali parodyti pagarbą, tačiau žmogus to turi nusipelnyti. Šio ženklo atstovams patinka, kai jų antrosios pusės tvirtai stovi ant kojų ir turi laiko ne tik pinigams užsidirbti, bet ir namams tvarkyti. Jie tiesiog laiko savo partnerio meilę savaime suprantamu dalyku, o patys nerodo jokių jausmų.

Vandenis

Vandeniams visais atžvilgiais reikia laisvės ir nepriklausomybės. O meilės jiems reikia šviesos ir laisvos. Jie, žinoma, visada palaikys savo sielos draugą, tačiau tikrai netoleruos blogo požiūrio į save. Šio Zodiako ženklo atstovai moka mylėti, tačiau gana mažai ir tik pačioje pradžioje. Kai tik pasibaigia pirmojo susižavėjimo laikotarpis, jiems pasidaro nuobodu ir jie patys tampa nuobodūs.

Vandeniai vertina žmones, tačiau jų jausmai jiems labai greitai atvėsta. Jei santykiai tampa stabilūs, šio Zodiako ženklo atstovai pradeda nuobodžiauti. Tada Vandeniui reikėtų išsiskirti su antrąja puse, tačiau ne, jis jos nepalieka ir gyvena kartu iš gailesčio. Todėl nesusigundykite Vandenio charizma ir žavesiu, nes visą tai vanduo nuplaus per kelis mėnesius.

Vėžys

Apskritai Vėžys yra pats šeimyniškiausias Zodiako ženklas. Jis įdomus bendraujant ir romantiškas, tačiau tai dažniausiai būna tik santykių pradžioje. O paskui jis pradeda atsitraukti, nerodo ryškių jausmų partneriui ir jam pasidaro nuobodu. Vėžiai tikrai moka rūpintis artimaisiais, tačiau nemoka mylėti.

Su jais šilta, jauku ir ramu, bet nieko daugiau. Santykiuose viskas vyksta pagal grafiką, net ir jų artumas griežtai priklauso nuo savaitės dienų ir valandos. Tačiau emocijos ir aistra tikrai niekada neužplūs uragano pavidalu.

Dvyniai

Dvyniai geba parodyti romantiškus jausmus, taip pat gali pasakyti, kad myli partnerį. Tačiau jie dažnai meluoja ir yra egoistai. Jei Dvynių ženklo atstovai ras tą vienintelį, tada santykiai iš pradžių bus labai šviesūs ir emocingi. Tačiau ilgainiui toks jų impulsas gali užgesti, o kai kuriais atvejais net visai išnykti.

Pagal savo prigimtį Dvyniai yra labai dinamiški ir bendraujantys. Jie, kaip ir visi, taip pat nori savo šeimos, vestuvių, vaikų, tačiau rutinos jiems tikrai nereikia. Juos reikia pastoviai maitinti dėmesiu ir ryškiomis emocijomis, tada jų jausmai neatvės. Tokiu atveju partneris iš viso turės dirbti už du, nes Dvyniai nori gauti, bet nenori nieko duoti patys.

https:/zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite