Angle down Atgal

Situacija Prienų rajone blogėja – gyventojų prašoma būti atsakingiems

Spalio 25 d. ryto Visuomenės sveikatos centro duomenimis, per parą Prienų r. savivaldybėje patvirtinti 2 COVID-19 ligos atvejai, o pirmadienio rytą, pranešus apie dar 11 naujų atvejų, sergančiųjų koronavirusine infekcija skaičius Prienų rajone išaugo iki 44–ių, pasveikusiųjų – 28 asmenys.

Kasdien visuomenę pasiekiantys duomenys rodo, kad Covid-19 Lietuvoje plinta itin sparčiai. Naujas rekordas – pirmadienį Lietuvoje per parą patvirtinti net 766 nauji atvejai ir 2 mirtys. Gydytojai, epidemiologai, sveikatos priežiūros specialistai, Savivaldybės vadovai kviečia gyventojus susitelkti, susivienyti bendram tikslui – sustabdyti COVID-19 plitimą visuomenėje, demonstruojant socialiai atsakingą elgesį.
Prašoma atsisakyti nebūtinų susitikimų, kelionių, draugų susibūrimų, vakarėlių ir švenčių, veiklos būreliuose, sporto treniruočių. Išeinant iš namų visur ir visuomet dėvėti kaukes. Nuolat plauti rankas, dezinfekuoti paviršius. Laikytis saugaus atstumo viešose vietose. Jei tik yra galimybė, dirbti nuotoliniu būdu. Visus savo reikalus tvarkyti telefonu ar internetu. Ypatingai saugoti vyresniojo amžiaus žmones ir sergančiuosius sunkiomis ligomis.
Drastiškai daugėjant susirgimų, penktadienį į posėdį susirinkę Prienų rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro nariai, savivaldybės vadovai, skyrių vedėjai, policijos, NVSC atstovai aptarė blogėjančią situaciją rajone.
Valstybinėms įstaigoms (taip pat ir seniūnijoms) rekomenduota dirbti nuotoliniu būdu arba jį derinti su darbu įstaigoje. Policijai pavesta daugiau dėmesio skirti saviizoliacijoje esančių asmenų kontrolei, ypač Veiverių seniūnijoje.
Draudžiama lankyti stacionare gydomus pacientus, išskyrus sunkios būklės pacientus ir pacientus iki 14 metų. Uždrausta rengti kultūrinius renginius uždarose ir atvirose erdvėse. Meno kolektyvams rekomenduota neorganizuoti repeticijų, nevykti į kitų savivaldybių organizuojamus renginius. Taip pat rekomenduota atsisakyti sporto renginių, vykdomų uždarose ir atvirose erdvėse.
„Gyvenimo“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite