Angle down Atgal

Situacija kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai išlieka sudėtinga

Situacija kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai išlieka sudėtinga. Eismą sunkina nuolat besikeičiančios oro sąlygos, taip pat dar nėra išsisklaidžiusios transporto priemonių spūstys, kurios buvo susidariusios dėl anksčiau šiame kelyje įvykusių eismo įvykių, dėl šios priežasties stringa ir kelininkų darbas, skelbia Marijampolės apskrities VPK.

Sudėtingiausia situacija išlieka Lenkijos-Lietuvos pasienyje, čia yra susidariusios didžiausios transporto priemonių spūstys. Susidariusi sunkiasvorių transporto priemonių kolona nuo Lenkijos pasienio tęsiasi už Kalvarijos ir vis ilgėja.

Dėl prastų oro sąlygų Lenkijos pasienio pareigūnai buvo sustabdę sunkiasvorių transporto priemonių patekimą į Lenkijos teritoriją. Šiuo metu sunkiasvorės transporto priemonės į Lenkijos teritoriją yra praleidžiamos ir transporto priemonių eilė iš lėto juda. Vis dėlto, kaip pažymima Marijampolės apskrities policijos pranešime, nuo Kauno Marijampolės ir Suvalkų kryptimis kelyje yra susidariusios vilkikų spūstys ir kelias šia kryptimi vis dar yra kai kur sunkiai pravažiuojamas.

Laikinai sustabdytas ir sunkiasvorių transporto priemonių patekimas į Lietuvos teritoriją iš Lenkijos pusės. Tai padaryta dėl to, kad nesiformuotų dar didesnės transporto priemonių spūstys kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai.

Šiuo metu kelyje, apie 6 km nuo Kalvarijos, yra pašalinta paskutinė likusi kliūtis – nuo kelio patrauktas krovininis automobilis. Policijos pareigūnai dirba kelyje, eismas yra reguliuojamas, praleidžiami automobiliai pagal galimybes, kad būtų užtikrintas judėjimas.

Kol kas dar nėra atnaujintas sunkiasvorių transporto priemonių patekimas į Lietuvos teritoriją.

Eismo situacija sudėtinga ir važiuojant nuo Marijampolės miesto Kauno kryptimi, perspėja Marijampolės apskrities policija. Kelias slidus, sunkiasvorės transporto priemonės sunkiai pavažiuoja.

Nors kelininkai intensyviai dirba, tačiau stovinčių vilkikų spūstys trukdo jiems operatyviai nuvalyti kelią. Kelininkams tenka laviruoti tarp stovinčių transporto priemonių ir atkarpomis valyti kelią. 

Policijos pareigūnai budi ir prašo gyventojų supratingumo, dėl sudėtingų eismo sąlygų ir įvairių eismo įvykių kelius stengiamasi kuo greičiau atlaisvinti.

Jei yra galimybė, prašoma rinktis kitą maršrutą, išvengiant A5 kelio.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite