Angle down Atgal

Situacija dėl COVID-19 Druskininkuose: plitimą suvaldyti pavyko

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas antradienį su sekėjais socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo naujausiomis žiniomis apie kroonaviruso situaciją Druskininkų savivaldybėje.

Druskininkų savivaldybės administracijoje COVID-19 susirgimą pavyko suvaldyti - visų sirgusių testai jau neigiamai, šiuo metu specialistai dirba nuotoliniu būdu, o nuo kitos savaitės grįš į darbus pagal sudarytą pamainų tvarkaraštį.

Džiaugiuosi, kad dėl atsakingo administracijos darbuotojų ir jų šeimos narių elgesio užkratas buvo suvaldytas pirminėje stadijoje ir neišplito mieste.

Šiuo metu Druskininkuose COVID-19 serga 5 asmenys – visi šie atvejai yra įvežtiniai, žmonės buvo išvykę į kitus Lietuvos miestus ir iš ten grįžo užsikrėtę.

Pastarųjų dienų statistika rodo, kad šalyje situacija įtempta, COVID-19 atvejų skaičius kasdien auga.

Todėl noriu atkreipti dėmesį, kad susilaikytumėte nuo nereikalingų išvykų į miestus, kuriuose sergamumo rodikliai yra ypač aukšti. Išsamią informaciją apie susirgimų skaičius visuose miestuose rasite čia: https://bit.ly/2G6tlYO

Pagal naująjį savivaldybių skirstymą šviesoforo principu šią savaitę Druskininkų savivaldybė yra geltonoje zonoje.

Mums galioja šios rekomendacijos ir ribojimai: prekybos vietose ir viešajame transporte privalu dėvėti veido kaukes, renginiuose ir maitinimo įstaigose privaloma laikytis atstumo ir registruoti lankytojus, kitą savaitę 5-12 klasių mokiniai mokysis nuotoliniu būdu, tokiu pat būdu bus organizuojamas ir neformalusis ugdymas.

Druskininkų savivaldybėje tęsiama laiptinių dezinfekcija, bendrijų pirmininkams išdalintas dezinfekcinis skystis, o viešasis sektorius dirba pamainomis.

Tačiau noriu priminti, kad šiuo atveju Jūsų saugumas nemaža dalimi priklauso nuo Jūsų pačių.

Todėl nenumokite ranka į saugumo reikalavimus: viešose vietose laikykitės saugaus atstumo, dezinfekuokite rankas, apsipirkdami naudokitės prekybos centruose esančiomis vienkartinėmis pirštinėmis, venkite susibūrimo vietų, daugiau būkite gryname ore.

Artėja ilgasis Visų šventųjų ir Vėlinių savaitgalis – suprantu, kad pagerbdami Anapilin išėjusius artimuosius vyksite uždegti žvakelių ant jų kapų. Tai darykite saugiai, laikydamiesi atstumų, vengdami giminių susitikimų ar asmeninių švenčių.

Saugokite save ir savo artimuosius“, – socialiniuose tinkluose pasidalijo meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite