Sportas2019 m. Rugsėjo 12 d. 18:24

Širvintų žolės riedulininkės laimėjo aukso medalius

98850

Širvintų Sporto centro aikštėje vyko 2019 metų Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-12 (mergaičių, 2007 gimimo metų ir jaunesnių) Pietų zonos I etapo III serijos žolės riedulio varžybos. Rungtyniavo Vilniaus SM „Tauras-Žuvėdra“, Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija ir Širvintų Sporto centro jaunosios žolės riedulininkės.

Varžybų dalyvius sveikino ir sportinės sėkmės linkėjo Širvintų Sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.

Gerai žaidė Širvintų Sporto centro komandos (mokytoja Aušra Janutaitė) žaidėjos: Deimantė Vietrinaitė, Arielė Pajaujytė, Emilija Lukoševičiūtė, Augustė Spadavičiūtė, Evelina Mačiulskytė, Augustė ir Andrėja Jarmalavičiūtės.

Širvintiškės rezultatais 5:0 nugalėjo Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnaziją, 2:1 Vilniaus SM „Tauro-Žuvėdros“ komandą ir užtikrintai laimėjo pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė Vilniaus SM „Tauro-Žuvėdros“ žaidėjos rezultatu 4:1 nugalėjusios rudaminietes. Trečioje vietoje liko Rudaminos „Ryto“ gimnazija.

Komanda nugalėtoja ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjos – medaliais. Geriausios komandų žaidėjos Deimantė Vietrinaitė (Širvintų Sporto centras), Viktorija Zalogaitė (Vilniaus SM „Tauras-Žuvėdra“) ir Dominika Jurgo (Rudaminos „Ryto“ gimnazija) buvo apdovanotos specialiais prizais.

Spalio 2 dieną Šiauliuose Pietų ir Šiaurės zonų pajėgiausios komandos rungtyniaus Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos finalinėse varžybose.