Angle down Atgal

Širvintų žolės riedulininkai laimėjo bronzos medalius

Širvintų Sporto centro aikštėje vyko 2019 metų Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-12 (berniukų, 2007 gimimo metų ir jaunesnių) Pietų zonos I etapo III serijos žolės riedulio varžybos. Po dviejų žaistų serijos rungtynių reitingų taškai pasiskirstė taip: Vilniaus SM „Tauras-Pietų meteoras“ I k. – 11, Vilniaus r. SM – 9, Kauno „Tauras-Veršvai“ ir Širvintų Sporto centras po 6, Vilniaus SM „Tauras-Pietų meteoras“ II k. – 2 taškai.

Pagal reitingų taškus komandos buvo paskirstytos į du pogrupius. „A“ pogrupyje žaidė abi Vilniaus komandos. SM „Tauro-Pietų meteoro“ I k. savo draugus nugalėjo rezultatu 5:1. „B“ pogrupyje žaidė Širvintų Sporto centro komandos (mokytoja Aušra Janutaitė) žaidėjai Dovydas Čivilis, Dominykas Baikauskas, Deivydas Cesnakas, Dovydas Vasilevskij, Kajus Mažulis, Ernestas Jasinevičius ir Nojus Čičiūnas. Širvintiškiai rezultatais 0:3 ir 0:7 nusileido Kauno „Tauro-Veršvams“, Vilniaus r. SM ir užėmė tik trečiąją vietą. Vilniaus r. SM rezultatu 8:0 nugalėjo kauniečius ir buvo pirmi. Kovoje dėl pirmosios vietos Vilniaus r. SM žaidė su Vilniaus SM „Tauro-Pietų meteoro“ I k. Po įdomios sportinės kovos nugalėjo vilniečiai rezultatu 2:0.

Kovoje dėl bronzos medalių širvintiškiai rezultatu 5:0 nugalėjo SM „Taurą-Pietų meteorą“ II k. Lemiamoje kovoje antrą kartą žaidė su Kauno „Tauro-Veršvų“ riedulininkais. Didelių pastangų ir noro dėka širvintiškiai išplėšė pergalę rezultatu 4:3 (varžybų eigoje kauniečiai pirmavo 3:1) ir buvo apdovanoti bronzos medaliais.

Komanda nugalėtoja ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai - medaliais. Geriausias Širvintų SC komandos žaidėjas Dovydas Čivilis buvo apdovanotos specialiu Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos prizu.

Spalio 25 dieną Vilniuje po tris Pietų ir Šiaurės zonų pajėgiausios komandos rungtyniaus Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos finalinėse varžybose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite