Sportas2021 m. Kovo 23 d. 13:18

Širvintų SC vaikinai laimėjo aukso medalius

169172

Savaitgalį Vilniuje finišavo 2021 metų Lietuvos vaikinų U–19 riedulio uždarųjų patalpų čempionato varžybos.

Pusfinalio rungtynėse Širvintų SC komanda (mokytojas Romualdas Chmeliauskas) žaidė su Vilniaus r. SM.  Nuo rungtynių pradžios Vilniaus r. SM riedulininkai (pernykščiai čempionai) išsiveržė į priekį ir pirmavo rezultatu 2:0. Antrajame kėlinyje širvintiškiai geriau gynėsi, aktyviai atakavo varžovų vartus, pelnė keturis įvarčius (Justinas Blažys – 2, Medas Raudeliūnas ir Lukas Bareckas pridėjo dar po 1), o vilniškiai atsakė tik 1 įvarčiu. Trečiame ir ketvirtajame kėlinyje komandos pelnė po 1 įvartį (Justinas Blažys) ir galutinis rezultatas – 5:4 Širvintų SC naudai.

Kitose pusfinalio rungtynėse Šiaulių „Akademija“ rezultatu 11:3 sutriuškino Vilniaus „SM Taurą–Žuvėdrą“.

Kovoje dėl 5–6 vietų Vilniaus „SM Tauras–Erta“ rezultatu 5:2 nugalėjo Vilniaus „Pietų meteorą–ŽRK“.

Rungtynėse dėl 3–4 vietų, Vilniaus r. SM rezultatu 6:4 nugalėjo Vilniaus „SM Taurą–Žuvėdrą“.

Finalinėse rungtynėse žaidė Širvintų SC ir Šiaulių „Akademija“. Kova buvo įdomi, permaininga, verta finalo. Širvintiškiai pakartojo pusfinalio rungtynių scenarijų. Nuo rungtynių pradžios į priekį išsiveržė šiauliškiai rezultatu 2:0. Širvintiškiai įnirtingai vijosi, Kernius Raišys pelnė 2 įvarčius iš eilės ir išlygino rezultatą. Tomet širvintiškius į priekį išvedė Lukas Bareckas – 3:2. Šiauliškiai išlygino rezultatą 3:3. Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms, Justinas Blažys pelnė 4 pergalingą įvartį. Šiaulių „Akademijos“ riedulininkai dėjo daug pastangų pakreipti įvykius sau reikalinga linkme, tačiau labai gerai vartus gynęs vartininkas Daniel Jasaitis puikiai apgynė savo tvirtovę ir širvintiškiai nugalėjo rezultatu 4:3.

Be minėtų žaidėjų komandoje rungtyniavo Martynas Jonas Buzys, Danielius Kojis,  Kristis Ikanevičius, Laurynas Borovskis, Garis Adomavičius, Ignas Kanapeckas, Pijus Jonaitis ir  Paulius Bareckas.

Varžybų uždarymo metu Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas Širvintų SC komandai įteikė taurę, žaidėjus apdovanojo aukso medaliais.

Specialiu prizu buvo apdovanotas geriausias komandos žaidėjas Daniel Jasaitis.