Širvintų „SC–Intos“ komandos merginos laimėjo sidabro medalius

Vilnius
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Savaitgalį Vilniuje finišavo 2021 metų Lietuvos merginų U–19 riedulio uždarųjų patalpų čempionato varžybos.

Širvintų „SC–Inta“ komandos riedulininkės (mokytoja Aušra Janutaitė) baigiamąsias I etapo rungtynes rezultatu 7:2 nugalėjo Šiaulių „Akademijos–1 k.“. Karolina Urbonavičiūtė ir Darija Žygytė pelnė po–2, Martyna Ragauskaitė, Deimantė Vietrinaitė ir Goda Smailytė pridėjo dar po 1 įvartį.

Išretėjusi Širvintų SC–2 komanda dideliu skirtumu 0:17 pralaimėjo lyderėms Šiaulių „Akademijos–ŠSG“ komandai.

Kovoje dėl 3–4 vietų Širvintų SC–2 komanda rezultatu 2:6 pralaimėjo Šiaulių „Akademijos – 1 k.“ ir liko ketvirtoje vietoje.

Finalinėse rungtynėse dėl aukso medalių kovojo Šiaulių „Akademija–ŠSG“ ir Širvintų „SC–Inta“. Rungtynės buvo gero lygio, kovingos, permainingos, vertos tikro finalo. 4-ąją žaidimo minutę Martyna Ragauskaitė pelnė pirmąjį širvintiškių įvartį 1–0. 16-ąją minutę šiaulietės išlygina rezultatą 1–1. 30-ąją minutę šiaulietės pirmauja 2–1. Po minutės Darija Žygytė išlygina rezultatą 2–2.

Komandos toliau įnirtingai kaunasi. Aštrios situacijos tai prie vienų, tai prie kitų vartų. Visgi iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms šiaulietės pelno auksinį įvartį ir laimi rungtynes rezultatu 3:2.

Varžybų uždarymo metu Širvintų SC komandos žaidėjoms buvo įteikti sidabro medaliai. Be minėtų žaidėjų komandoje dar rungtyniavo Paulina Pumputytė, Kamilė Liekytė, Miglė Jaščemskaitė ir Augustė Bučinskaitė.

Specialiais prizais buvo apdovanotos geriausios komandų žaidėjos Gustė Stankutė – „SC–Inta“ ir Viktorija Dalinkevičiūtė – Širvintų SC – 2.

2021 metų uždarųjų patalpų moterų ir vyrų čempionatų varžybos (įvairaus amžiaus) baigėsi. Kai Lietuvoje baigsis karantino laikotarpis, žolės riedulininkai tęs žaidimą atvirose aikštėse.