Angle down Atgal

Širvintų rajono savivaldybės taryboje esantys „valstiečiai“ žada pereiti į S. Skvernelio politinę jėgą

Iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) nusprendė trauktis Širvintų rajono skyriaus pirmininkė, tarybos narė Inga Matukaitė, skelbia DELFI. Naujienų portalo teigimu, analogišką sprendimą svarsto priimti ir su LVŽS išrinkta nepartinė I. Matukaitės bendražygė Alytė Skeberienė. Abi narės ketina jungtis į naujai kuriamą Sauliaus Skvernelio politinę jėgą.

I. Matukaitė Delfi teigė, kad sprendimas pasitraukti iš LVŽS buvo priimtas supratus, kad jai su šia politine jėga ne pakeliui.

„Išmėginau visus metodus, kaip daroma šeimoje, bet supratau, kad tikriausiai bendrų sąlyčio taškų mažai bus“, – priimtą sprendimą trauktis komentavo I. Matukaitė.

Su „valstiečių“ sąrašu į tarybą išrinkta A. Skeberienė Delfi penktadienį teigė sprendimų dėl savo politinės ateities nepriėmusi ir tebesanti tarybos narė nuo LVŽS. Politikė sakė, kad pasiūlymai yra ir jie svarstomi.

Gruodžio pabaigoje Seimo Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ pranešė, kad tokio pavadinimo frakcijos buvo įkurtos Anykščių, Lazdijų, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybių tarybose. Gruodžio viduryje Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ įsteigta Vilniaus miesto savivaldybės taryboje, šią savaitę - Neringoje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite