Angle down Atgal

Širvintų kaime – nauja poilsio ir laisvalaikio erdvė

 Įgyvendintas projektas „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Širvintų kaime“

Širvintų kaime labai trūko gyventojų laisvalaikiui ir poilsiui skirtos infrastruktūros. Tad ir pagrindinė problema, kuriai spręsti buvo inicijuotas projektas – veikli kaimo bendruomenė neturėjo patalpų, kur galėtų rinktis, susitikti su įdomiais žmonėmis, rengti vakarones ar kitus renginius. Kaime gausu jaunų šeimų, tačiau nebuvo nei vienos vaikų žaidimų aikštelės, lauko treniruoklių. Kuriant šiuolaikišką, tvarkingą, funkcionalų, patogų ir patrauklų gyventi ir dirbti, draugišką aplinkai kaimą, buvo būtina investuoti į viešųjų erdvių sutvarkymą.      

Įgyvendinant šį projektą, pastatytos ir bendruomenės poreikiams pritaikytos lengvų konstrukcijų konteinerinės patalpos, įrengta laisvalaikio zona aktyviai visos šeimos veiklai: lauko treniruokliai, suoliukai, šiukšliadėžės, vaikų žaidimų aikštelė.

Laisvalaikio ir poilsio zonos įrengimas Širvintų kaime – indėlis į vietos žmonių gyvenimo kokybės gerinimą.

Sutvarkius šią viešąją erdvę, kaimiškoje vietovėje atsirado traukos vieta, kurioje mielai ilsėsis ir kaimo gyventojai, ir jų svečiai. Aplinka pritaikyta viešiems renginiams, reprezentacijai, aktyviam ir pasyviam gyventojų poilsiui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite