Angle down Atgal

Širvintose užbaigtas didžiulis projektas

„Kad pasiektum tai, kas įmanoma, reikia daryti neįmanoma.“ A. Rubinšteinas

  • Aikštė prie skulptūros „Širvinta“
  • Pėsčiųjų takas, lauko treniruokliai
  • Pėsčiųjų tiltas
  • Skveras su muzikiniais fontanais ir žaidimų zona.

Visa tai – projekto „Kompleksinis teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymas“ rezultatai.

Liepos 1 d. Širvintose šurmuliavo pirmoji po karantino šventė. Pasidžiaugti dar vienu užbaigtu projektu į naująjį skverą šalia gyventojų jau pamilto pėsčiųjų tilto rinkosi būriai žmonių, širvintiškių ir mūsų krašto svečių.

„Kai 2015 m. ruošdamasi savivaldos rinkimams, pristačiau leidinį, kuriame buvo pateikta ir pėsčiųjų tilto idėja, daugelis jūsų stebėjosi, kai kas – juokėsi... Tačiau metai bėga, o tos idėjos viena po kitos tampa realybe. Jūsų pasitikėjimas, palaikymas, tvirta komanda, dirbanti kartu leido pasiekti tai, kas atrodė neįmanoma. Įveikti visus iššūkius, nes kiekvienas darbas yra skirtas jums, jūsų šeimoms ir čia augantiems vaikams,“ – sveikindama susirinkusius sakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, simbolinę juostelę pakvietusi nukirpti ir tuo šiek tiek nustebinusi susirinkusius, - savo mamą, Tarybos narę Mariją Gudonienę kartu su projekto rangovu – AB „Eurovia“ generaliniu direktoriumi Stanislavu Kabliu. Pasirodo, būtent M. Gudonienė, bendraudama su širvintiškiais ir žinodama jų poreikius, dar 2014 m. pirmoji iškėlė pėsčiųjų tilto idėją.

Merė pristatė visuomenei projektą rengusią, kuravusią ir įgyvendinusią komandą, įteikė padėkas Administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei, pavaduotojai Dovilei Audėjūtei, Ūkio plėtros skyriaus vedėjai Ritai Gujienei, Investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojai Eglei Piškinaitei, vyriausiajai specialistei Stanislavai Norušienei.

Ž. Pinskuvienė padėkojo projektą užbaigusiems rangovams – AB „Eurovia“ komandai. Įmonės vadovas Stanislavas Kablys, sveikindamas širvintiškius, sakė, kad šis projektas – graži dovana miestui ir jo gyventojams. Ir nors jo vadovaujamai komandai tai buvo iššūkis, nes projekte darbavosi ne nuo jo pradžių, džiaugėsi ir dėkojo moteriškai Savivaldybės komandai už darbą, reiklumą, preciziškumą.

„Ar jaučiate kaip nenumaldomai bėga vasara? Šiandien – jau liepos 1 d. O patarimas, ką daryti, kad vasara teiktų kuo daugiau malonių potyrių – labai paprastas – reikia neužsidaryti namuose, o kuo daugiau būti lauke. Mūsų mieste – Širvintose – išeiti pasivaikščioti, pasidžiaugti geru oru, gerai praleisti laiką tikrai yra kur. Ir šis užbaigtas projektas – dar viena graži dovana gyventojams,“ – sakė renginio vedėja Eglė Piškinaitė.

Renginį organizavo Širvintų r. savivaldybės kultūros centras, koncertavo grupė „Queens of Roses“. Susirinkusieji žavėjosi nuostabiu muzikinių fontanų vandens šokiu.

Atkreipiame dėmesį, kad fontanai skvere veiks kasdien nuo 7.00 iki 23.00 val., tačiau muzika ir vandens šokiu džiugins penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 19.00 val. iki 22.00 val. (nuo 22.00 val. fontanai veiks, bet be muzikos).

Tėvelių dėmesiui! Neleiskite vaikams lipti į fontanus, kišti rankučių – objektas sudėtingas, jame ir kviečiame visus džiaugtis, grožėtis, saugoti ir puoselėti tai, kas sukurta dėl mūsų visų!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite