Širvintiškiai pradėjo rudens žolės riedulio varžybas

Vilnius
A. Pliadžio nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Savaitgalį Vilniuje startavo Lietuvos vyrų 2021 metų žolės riedulio federacijos taurės ir Lietuvos 38–ojo žolės riedulio čempionato „B“ diviziono varžybos.

Trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujami Širvintų SK „Baltic Champs–Ježvito“ komandos žaidėjai rungtyniavo su Šiaulių „Ginstrektės“ komanda. Nuo rungtynių pradžios širvintiškiai dominavo aikštėje. Pirmo kėlinio 8 min. Lukas Janukaitis pelnė pirmąjį įvartį. Atrodė, kad šiauliečiai neišvengs triuškinamo pralaimėjimo. Tačiau toliau Širvintų komandos puolėjai, turėdami realiausias progas pasiekti įvarčius, nesugebėdavo įmušti net ir į tuščius vartus.

Šiauliečiai 26 min. sugebėjo išlyginti rezultatą – 1:1. Tik didelių pastangų dėka, likus iki rungtynių pabaigos 5 min., Lukas Janukaitis pelnė pergalingą įvartį ir varžybos pasibaigė rezultatu 2:1.

Rugsėjo 25 dieną Šiauliuose komandos tarpusavyje susitiks antrą kartą (pagal taurės varžybų nuostatus komandos rungtyniauja 2 kartus), tada paaiškės finalinių rungtynių komanda.

Rudaminoje pirmosios rungtynės tarp vietos SK „Ardas–Rudamina“ ir SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2.

***

Lietuvos vyrų „B“ diviziono čempionate rungtyniauja 5 komandos. Šiais metais po ilgos pertraukos vėl žaidžia Kėdainių žolės riedulio klubas.

Mokytojo Romualdo Chmeliausko auklėtiniai pirmąsias rungtynes žaidė su Vilniaus r. „SM–Ardo“ komanda. Po įtemptos, permainingos kovos pergalę rezultatu 2:1 šventė „SM–Ardo“ žolės riedulininkai. Širvintiškiams paguodos įvartį pelnė Kernius Raišys.

Kiti rezultatai:

Vilniaus miesto rinktinė – Kėdainių ŽRK – 2:1;

Kėdainių ŽRK – Vilniaus r. „SM – Ardas“ – 4:4.

Širvintų SC rugsėjo 26 dieną Vilniuje rungtyniaus su Vilniaus miesto rinktine komanda.