Širvintiškė Lina Surgelaitė - Lietuvos jaunimo pirmenybių nugalėtoja

Jaunimo čempionė Širvintiškė Lina Surgelaitė (viduryje) per plauką liko nuo suaugusiųjų varžybų prizininkų pakylos.
Gintaras Bielskis Etaplius žurnalistas

Alytuje dvi dienas vyko Lietuvos metimų čempionatas, jaunimo, jaunių ir jaunučių pirmenybės, kuriose rungtyniavo ir ieties metikai, mėtikės.

Jaunimo grupėje čempione tapo širvintiškė Lina Surgelaitė, ietį numetusi 41,91 m. Lina tarp suaugusių sportininkų liko ketvirta, nors jos rezultatas buvo kygiai toks pat, kokį pasiekė trečią vietą iškovojusi sportininkė. Viską lėmė tai, kad Lina pasiekė prastesnį antrąjį rezultatą.

Jaunių grupėje 5 vietą iškovojo širvintiškė Ieva Eigelytė, ietį numetusi 34,11 m. Jaunučių grupėje 4 vietą iškovojo širvintiškė Mingailė Vasiliauskaitė (28,86 m). Jei Mingailė būtų pakartojusi asmeninį pasiekimą (32,91 m), tai būtų leidę pakilti į trečiąją vietą.