Angle down Atgal

Sirgaliai kviečiami registruotis į Lietuvos šimtmečio komandą

Trijulių krepšiniui tapus olimpine sporto šaka, Lietuvoje buriama šimtmečio rinktinė. Jos pagrindą sudarys Lietuvos krepšinio pasaulio žvaigždės, o galimybę prisijungti prie ekipos gaus ir krepšinio sirgaliai.

Šimtmečio rinktinės tikslas - dalyvauti trijulių krepšinio turnyruose visame pasaulyje bei Lietuvoje. Tokiu būdu ne tik bus renkami Lietuvai itin svarbūs Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) reitingo taškai, bet ir šalies šimtmečio proga reprezentuojama Lietuva. Būtent taškų kraitis FIBA reitinge nulems, ar Lietuvos komandai bus skirta vieta 2020 metų olimpinėse žaidynėse.

Visi krepšinio sirgaliai, norintys patekti į šimtmečio rinktinės sudėtį, kviečiami dalyvauti atrankoje. Registruotis į atranką galima iki rugsėjo 20 dienos. Į ją bus pakviesta 40 kandidatų, iš kurių keturi pateks į šimtmečio rinktinę ir kartu su krepšinio žvaigždėmis leisis į turą po pasaulį.

Atrankos komisijoje - Linas Kleiza, buvę krepšininkai Rolandas Skaisgirys ir Rolandas Matulis bei aktorius ir komikas Mantas Stonkus. R. Skaisgirys ir R. Matulis 2003 metais tapo pasaulio gatvės krepšinio čempionais.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite