Angle down Atgal

„Širdys“ Australijoje pripažintos geriausia drama

Sidnėjuje (Australija) vykusiame tarptautiniame kino festivalyje naujausias kraštiečio Justino Krisiūno filmas „Širdys“ laimėjo prizą kaip geriausias draminis filmas.

„Širdys“ bus pristatytos ir tarptautiniame vaikų bei jaunimo filmų festivalyje Suomijoje. O J. Krisiūnas šiandien filmuoja politinių intrigų pilną serialą „Pone Prezidente“, kurio veiksmas vyksta panašaus dydžio mieste kaip Rokiškis. Režisierius sakė, jog neretai kurdamas pagalvoja apie mūsų politikus, tačiau scenarijui įtakos nedaro.

Iš Australijos – puikūs atsiliepimai

J. Krisiūnas sakė, jog Australijoje vykusiame festivalyje „Širdys“ buvo nominuotos keliose kategorijose. „Geriausio filmo, treilerio, kinematografijos, pagrindinės aktorės kategorijose bei dramos. Sulaukėme labai šiltų atsiliepimų iš organizatorių“, – sakė režisierius. Pats jis festivalyje nebuvo, „nes per toli ir per brangu“, o kelionę į Suomiją apmokės Kino centras, todėl Justinas festivalyje dalyvaus ir susitiks su žiūrovais. „Esame perėję dar kelių didelių festivalių atranką, laukiame patvirtinimų. Kol jų nėra, nenoriu girtis“, – sakė režisierius.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite