Angle down Atgal

Šilutėje mirusi gydytoja – pirmoji COVID-19 auka tarp dirbančių medikų?

Antradienį mirė Šilutės gydytoja Jevgenija Mickienė, dirbusi „Sveikatos darnos“ šeimos gydytojų centre. Medikei koronavirusas diagnozuotas spalio 15 d., pranešė „Šilutės naujienos“.

Po COVID-19 viruso patvirtinimo J. Mickienė kelias dienas gydėsi namuose, vėliau gydytojos sveikatos būklė pablogėjo, tad sekmadienį ji buvo išvežta į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Šiuo metu koronavirusas patvirtintas dar vienam medikui iš „Sveikatos darnos“ gydymo centro. Pačiame Šilutės rajone COVID-19 nustatytas 42 žmonėms.

Kol kas nėra aišku, ar tai yra pirmoji mediko mirtis nuo koronaviruso, tačiau tai nebe pirmas užsikrėtimo atvejis.

„Per pirmą koronaviruso bangą taip pat buvo užsikėtę keli gydytojai bei buvo mirties atvejų. Man atrodo pora vyresnio amžiaus gydytojų mirė pirmos bangos metu, bet jie jau buvo nebepraktikuojantys“, – sakė Lietuvos gydytojų sąjungos atstovė.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) negali patvirtinti, ar tai buvo pirmoji mediko mirtis.

„Mes negalime tokių duomenų atskleisti. Čia ne mes paskelbėme apie gydytojos mirtį, nes mes visą laiką nuasmenintą informaciją skelbiame, iš kažkur kitur tokia informacija buvo paskleista, todėl patvirtinti negalime“, – sakė NVSC atstovė žiniasklaidai Austina Vžesniauskaitė.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) taip pat nekomentuoja.

„Kai informacija yra susijusi su asmens duomenimis, mes pateikti informacijos negalime“, – teigė SAM žiniasklaidos atstovė.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite