Angle down Atgal

Šiltnamiai padės ne tik užsiauginti šviežių daržovių

Dar pakankamai neseniai tai buvo laikoma kaimo bei vyresnių žmonių užsiėmimu. Kadangi dabar daržovės pakankamai lengvai prieinamos tiek prekybos centruose, tiek ir turgeliuose. Tačiau laikai keičiasi ir vis daugiau atsiranda norinčių savarankiškai užsiauginti daržovių savo kieme. Ir ne tik dėl to, jog negalėtų jų nusipirkti arba norėtų išskirtinai ekologiško varianto. Nors pastarasis aspektas kiekvieną dieną tampa vis aktualesniu ir labiau vertinamu. Tačiau šiomis dienomis tai tampa savotišku laiko praleidimo būdu ir netgi galimybe atsipalaiduoti. Kas ypač aktualu biuruose dirbantiems ir dienas prie kompiuterio ekrano leidžiantiems žmonėms. Todėl tikrai nemaža dalis jų, jeigu tik turi galimybę, noriai išbando savo jėgas daržininkystės srityje. Ir iš to gaunama nauda yra gerokai didesnė, negu vien tik šviežios daržovės.

Nuo ko reikėtų pradėti?

Nereikėtų užsibrėžti pernelyg didelių tikslų, kadangi tuomet po sunkaus darbo entuziazmas gali greitai išgaruoti. Aišku, galima sėklas berti ir tiesiai į žemę susikasus nedidelė plotelį kieme. Tačiau geresnio derliaus pavyks sulaukti ir kartu džiaugtis labiau estetišku vaizdu, jeigu kieme stovės polikarbonatiniai šiltnamiai. Kadangi būtent jie dabar yra labiausiai vertinami dėl naujoviško dizaino bei išskirtinių savybių. Aišku, žemę galima pasiruošti dar prieš įsigyjant šį daiktą, tačiau tą galima padaryti ir vėliau. O tuomet jau neišvengiamai reikės norimų daržovių sėklų. Jų sodinimas ir auginimas neturėtų sukelti problemų net ir visai neturint patirties, kadangi pagrindinė informacija pateikiama tiesiog ant pakelio. Aišku, jeigu yra galimybė galima iškart įsirengti ir laistymo sistemą, kuri tikrai praverst ir palengvins darbus. Tuomet beliks stebėti augimo procesą, laukti derliaus ir gilinti žinias, jeigu ši sritis pasirodys įdomi.

Polikarbonato šiltnamiai, kuo jie ypatingi?

Derliaus galima sulaukti ir bet kuriuo kitu atveju. O nuo to, kokie naudojami šiltnamiai jis tikrai priklauso nedaug. Tačiau pastarasis variantas turi tikrai nemažai privalumų, dėl kurių yra ypač vertinamas. Būtent todėl jį galima išvysti daugumoje kiemų, kur žmonės užsiima daržininkyste. Pirmiausia galima išskirti konstrukcija, kuri yra kompaktiška, todėl toks statinys tikrai nesugadins kiemo vaizdo. Be to, pati medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu aplinkos sąlygoms. Tad jai tikrai nepakenks nei drėgmė, nei saulės spinduliai ir netgi šaltos žiemos, dėl kurių patiriami itin dideli temperatūrų svyravimai. Be to, medžiagos skaidrumas užtikrina tai, jog augalus visuomet pasieks reikiamas saulės kiekis. Kas yra be galo svarbus veiksnys lemiantis jų augimą. O geriausiai šio gaminio privalumais galima įsitikinti pasidomėjus, kokie yra polikarbonatiniai šiltnamiai atsiliepimai.

Kur parduodami šiltnamiai?

Tai gana natūralus klausimas galintis iškilti praktiškai kiekvienam. Kadangi didžiuosiuose prekybos centruose, dažniausiai, jų rasti nepavyks. Todėl geriausia ieškoti specializuotų parduotuvių, kuriose ir pasirinkimas bus didžiausias. Ir lengviausias būdas tą padaryti yra pasinaudoti internetu. Kuris jau tapo daugelio pagrindiniu informacijos šaltiniu iškilus praktiškai bet kokiam klausimui. O ten rasite tikrai ne vieną parduotuvę ir beliks tik išsirinkti tinkamiausią variantą. Aišku, juos galima rasti ir statybinių medžiagų prekybos vietose, tačiau ten asortimentus bus mažesnis.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite