Angle down Atgal

Šildymo sezono pabaigos belaukiant

Dienomis vis dažniau pro pilkus debesis prasiskverbiant šiltiems saulutės spinduliams pasigirsta kalbų apie šildymo sezono pabaigą. Kai kuriuose Lietuvos miestuose ji jau yra arba netrukus bus paskelbta. AB „Šiaulių energija“ primena, kad mūsų vartotojams šildymo sezono pradžią ir pabaigą, atsižvelgdamos į faktines lauko oro temperatūras, nustato Šiaulių miesto ir rajono savivaldybės.

Šildymo sezono laikotarpiu butai ir kitos patalpos daugiabučiuose namuose privalo būti šildomos, jeigu tam neprieštarauja dauguma tų namų butų savininkų, neturinčių įsiskolinimų šilumos tiekėjui.

Jei bendrovės vartotojai, išskyrus Šiaulių miesto ir rajono savivaldybių patvirtintuose sąrašuose numatytų įstaigų pastatus, pageidauja šildymą baigti kitu laiku, negu savivaldybių nustatyta šildymo pabaiga, jie arba valdytojas apie savo sprendimą praneša AB „Šiaulių energija“. Bendrovė ne vėliau kaip per 2 darbo dienas duoda leidimą pastato savininkui, valdytojui arba prižiūrėtojui sprendimą įgyvendinti. Jei dėl objektyvių priežasčių nėra techninių galimybių tai padaryti, pateikiamas motyvuotas atsisakymas.

Buitinių Šiaulių miesto ir rajono šilumos vartotojų sprendimų priėmimą dėl pastatų šildymo kitu laiku, negu savivaldybių nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, teisės aktais nustatyta tvarka organizuoja valdytojas.

AB „Šiaulių energija“ darbuotojai dėkoja vartotojams už supratingumą ir bendradarbiavimą šiuo sudėtingu laikotarpiu ir tikisi, kad pratęsus karantiną visus aktualius klausimus toliau pavyks sėkmingai spręsti nuotoliniu būdu, bendraujant telefonu ir el. paštu.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite