Angle down Atgal

Šilalės savivaldybės vadovai susipažino su būsimu Pajūrio bataliono vadu

Vakar Pajūrio rekreacinėje zonoje vyko Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos bataliono (toliau – Batalionas) 3-ųjų metinių šventė ir vadų pasikeitimo ceremonija. Dieną prieš numatytą renginį, birželio 30 d., į susitikimą su Šilalės rajono savivaldybės meru Algirdu Meiženiu, jo pavaduotoju Tadu Bartkumi ir Administracijos direktoriaus pavaduotoju Osvaldu Šarmavičiumi atvyko bataliono vadas plk. ltn. Vadimas Jeriominas ir rytoj jį pakeisiantis Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono štabo viršininkas Tomas Naudužas.

Pokalbio pradžioje meras A. Meiženis pasidžiaugė, jog batalionas ir jo veikla pagyvina rajoną, praturtina įvairius renginius. Aptarta ir rytoj vyksianti ceremonija, artėjanti Šilalės miesto šventė, Šilalės miesto bėgimas, kiti planuojami renginiai.

Vadovai domėjosi, kada bus pradedama bataliono naujų pastatų statyba, ar numatyti planai dėl poligono rengimo. Kaip teigė svečiai, pagal preliminarius duomenis naujų pastatų infrastruktūros darbai turėtų prasidėti kitais metais. Atsakydami į klausimą dėl poligono, kariškiai informavo, jog jis turėtų atsirasti ir šiame regione. Susitikimo metu aptarti ir kiti aktualūs klausimai.

Primename, jog Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos bataliono 3-ųjų metinių šventė ir vadų pasikeitimo ceremonija vyks šiandien, liepos 1 d., 15 val. Pajūrio rekreacinėje zonoje. Ceremonijoje dalyvaus Lietuvos kariuomenės dalinių vadai ir civilinių institucijų vadovai, Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestras, Savivaldybės atstovai, kiti svečiai, bus atliekamos artilerijos salvės. Kviečiame dalyvauti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite