Angle down Atgal

Šilalėje vyks „Pagarbos lašo“ apdovanojimai – kviečia siūlyti kandidatus

Šilalės rajono savivaldybė šių metų gruodžio 12 dieną rengia Padėkos dieną, kurios metu „Pagarbos lašo“ nominacija bus apdovanoti asmenys už atliktus reikšmingus darbus, visuomeninės organizacijos – už bendruomeniškumo sklaidą.

Kandidatus siūlyti gali fiziniai ir juridiniai asmenys.

Nominacijas numatoma skirti už reikšmingus nuopelnus rajono visuomenei 2019 metais.

1) Už pasiekimus švietimo, mokslo, kultūros, sporto srityse. Vertinama už aktyvų žmogiškųjų išteklių ugdymą, minėtų sričių reprezentavimą šalyje ir užsienyje, regiono etnokultūrinio paveldo saugojimą ir puoselėjimą, už sėkmingą kultūrinę ir švietėjišką veiklą.

2) Už pasiekimus pilietiškumo ugdymo srityje (kandidatai iš visuomeninių organizacijų, bendruomenių, piliečių iniciatyvių grupių). Vertinama už pilietines iniciatyvas, bendruomenių telkimą ir aktyvinimą, atviros visuomenės ugdymą, aktyvų ir vaisingą darbą profesinėse sąjungose, socialiai atskirtų visuomenės grupių ir jų narių integravimą į visuomenę.

3) Už pasiekimus finansinio-gamybinio kapitalo stiprinimo srityje (kandidatai – rajono verslo subjektai). Vertinama už naujų technologijų įsisavinimą, investicijų pritraukimą, naujų partnerių ir rinkų paiešką, darbo vietų sukūrimą, veiklą, vienijančią politikų, valstybinių institucijų ir verslo organizacijų bendradarbiavimą lygiavertės partnerystės pagrindu.

4) Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje (kandidatai iš sveikatos apsaugos, socialinės paramos, teisėsaugos sričių). Vertinama už sveikatos apsaugos sistemos tobulinimą, socialinės paramos teikimą, neįgaliųjų integravimą į visuomenę, viešo saugumo gerinimą, sėkmingą aplinkosauginių projektų įgyvendinimą.

Šilalės rajono savivaldybė maloniai prašo iki 2019 m. lapkričio 25 d. 17 val. siųsti į rajono savivaldybę (Jono Basanavičiaus g. 2, Savivaldybės priimamasis, I a., 108 kab.) laiškus su nominanto vardu, pavarde, nurodant darbovietę ir gyvenamąją vietą bei pažymint jo 2019 m. nuopelnus ir kitokius ženklius pasiekimus. Taip pat galima kandidatus siūlyti el. paštu meras@silale.lt, tel. (8 449) 76 110.

Anketų galite gauti savivaldybės priimamajame (Jono Basanavičiaus g. 2, Savivaldybės priimamasis, I a., 108 kab.), galite atsisiųsti internetu, įsijungę šią nuorodą:

Šilalės rajono savivaldybės padėkos dienos apdovanojimo pretendento anketa-rekomendacija

Šilalės rajono savivaldybės inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite