Angle down Atgal

Šilalėje įvyko pasitarimas su VVG atstovais ir bendruomenės nariais

Rugsėjo 14 d. į susitikimą su Šilalės rajono savivaldybės meru Algirdu Meiženiu, jo pavaduotoju Tadu Bartkumi, Administracijos direktoriumi Valdemaru Jasevičiumi, jo pavaduotoju Osvaldu Šarmavičiumi bei Tarybos nariais Albinu Ežerskiu ir Arvydu Petkumi atvyko Šilalės vietos veiklos grupės (toliau – VVG) atstovai ir bendruomenių nariai. Susitikimo metu aptarta vykdoma VVG veikla, diskutuota apie projektinės veiklos poreikį vietos bendruomenėms, kalbėta apie savivaldybės galimybes prisidėti prie bendruomenių vykdomų ir įgyvendinamų veiklų.

 

VVG pirmininkė Teresė Jankauskienė trumpai pristatė Vietos plėtros strategijos įgyvendinimą, prioritetus ir reikalavimus vietos projektams. T. Jankauskienė informavo, jog anksčiau VVG teikiamas paraiškas vertino tik iš dalies, o šiemet VVG jas vertina iš esmės, todėl žmonės gali daug greičiau gauti paramą ir pasirašyti sutartis. Kalbėdami apie projektus, kurių dėka būtų įkuriamos darbo vietos, bendruomenių atstovai atkreipė dėmesį, jog įgyvendinant projektus visa atsakomybė dėl įgyvendinimo tenka bendruomenių pirmininkams. Kurti ir išlaikyti naujas darbo vietas yra sunkus ir atsakingas uždavinys, kuriam reikia daug laiko, o tai sudėtinga, nes pirmininkai be šių pareigų  dirba tiesioginį savo darbą. Aptarti ir kiti VVG bendruomenių įgyvendinti projektai.

Išklausę susitikimo dalyvių pasisakymus, Savivaldybės vadovai bendruomenes paragino būti aktyvesnėmis idėjomis, įgyvendinant prasmingus ir perspektyvius projektus, prie kurių kiek įmanoma prisidedama ir iš Savivaldybės biudžeto.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite