Angle down Atgal

Šiems Zodiako ženklams 2020 metais žadama laiminga santuoka

Vieni jau yra sukūrę šeimas, o kiti dar tik svajoja apie laimingą santuoką. Ką sako žvaigždės? Galbūt jau šiais metais jums lemta žengti prie altoriaus? Baltosios žiurkės metai bus sėkmingi visiems, norintiems susituokti, nes žiurkė yra šeimos židinio globėja. Šioje srityje seksis visiems, tačiau ypatingai laimė nusišypsos 4 Zodiako ženklams. Kas jie?

Ožiaragis

Ožiaragiai yra užkietėję karjeristai, tačiau šiais metais jiems pavyks susirasti sau porą. Gerbėjų bus daug, todėl bus iš ko pasirinkti. Deja, dėl asmeninės laimės gali tekti paaukoti karjerą. Todėl prireiks laiko užbaigti darbus it atsiduoti šeimyniniam gyvenimui.

Šaulys

Šaulys sulauks sėkmės tiek finansuose, tiek asmeniniame gyvenime. Jei jau seniai apsisprendėte pirštis ar tekėti, 2020 metai yra puikus laikas pagaliau sukurti šeimą. Šio ženklo atstovai šiais metais patirs daugiau laimės. Kad santuoka būtų tvirta, reikia iš anksto aptarti vestuvių datą, taip pat išmokti leistis į kompromisą, kad ateityje išvengtumėte konfliktų.

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovai vestuvių šiemet nesitikėjo, tačiau yra tokia tikimybė. Skorpionams tai bus maloni ir didelė staigmena. Vienišiems Skorpionams numatoma sutikti su savo sielos draugą pavasarį, romantiškiausiu metų laiku. Apskritai metai žada naujų pažinčių ir šviesių įvykių.

Dvyniai

Dvyniai tikrai sutiks savo svajonių partnerį, jei tokio dar neturi. Niekas neliks vienišas. Tie, kurie ilgai laukė pasiūlymo susituokti, tikrai jo sulauks 2020 metais. Kitos gyvenimo sritys taip pat klostysis sėkmingai. Daugeliui pavyks išspręsti visus finansinius klausimus. Tiems, kurie jau sukūrė šeimą, likimas pateiks iššūkių, todėl reikia būti kantriems ir suprasti, kad visi sunkumai yra laikini.

Net jei jūsų Zodiako ženklo nėra sąraše, nenusiminkite. Šiais metais sulauksite kitokių dovanų. Galbūt pagaliau leisitės į ilgai lauktą kelionę ar įsigysite naują namų ar automobilį. Kai kuriems ypač pasiseks karjeroje. Na, o jei būsite atviri ir pasirengę meilei, ji jus aplankys, net jei ir neteks greitu metu sušokti vestuvių.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite