Angle down Atgal

Šiemet šalyje gaisruose jau žuvo 17 žmonių

Gaisruose Lietuvoje šiemet jau žuvo 17 žmonių, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) prie Vidaus reikalų ministerijos (VRM). Tuo metu pernai per tą patį laikotarpį buvo pareikalauta 16 žmonių gyvybės.

PAGD duomenimis, šiemet kilo du gaisrai, kuriuose žuvo po 2 šalies gyventojus, 13 gaisrų nusinešė po vieną žmogaus gyvybę. Miestuose žuvo 3 žmonės, o miesteliuose bei kaimo vietovėse – 14.

5 gyventojai žuvo dėl neatsargaus rūkymo, 4 – dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų, 2 – dėl neatsargaus žmogaus elgesio su ugnimi. Dar 6 žmonių žūties priežastys tikslinamos.

Trečiadienį, vasario 19-ąją, šalyje gaisruose žuvo du žmonės. Apie 17 val. Šalčininkų rajone, Butrimonių kaime, atvira liepsna degė medinis namas. Iki atvykstant ugniagesiams, iš jo gyventojai išvedė vyrą. Apmalšinus liepsnas name rastas ir žuvusios moters kūnas. Gaisro metu namas sudegė. 17.41 val. gautas pranešimas apie gaisrą Trakų rajone, Kozelkiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė vieno aukšto medinis ūkinis pastatas, kuriame buvo įrengtos ir gyvenamosios patalpos, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Viduje buvo rastas smarkiai apdegęs vyro kūnas. Pastate rasti ir du sudegę šuniukai. Gyvenamoji patalpa smarkiai išdegė, tad neaišku, ar joje buvo dūmų detektorius. Gaisro metu namas sudegė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite