Angle down Atgal

Šiaulius užpuls nemiga nuo „Naktų“ iki „Dienų“

Šiauliai mėgsta švęsti. Ir tai daro kokybiškai, išradingai ir trankiai. Netikite? Pateiksime trumpą pasiūlymų išklotinę, kodėl Šiauliuose nebus kada ilsėtis nuo „Naktų“ iki „Dienų“.

Nors naktį visos katės būna juodos, bet kažkodėl pramogos, kai sutemsta, pačios įdomiausios. Remigijaus Ruokio ir draugų komanda paruošė visą savaitę truksiančių „Šiaulių naktų“ programą, kuri tikrai patiks ir įtiks net patiems išrankiausiems, mat reginiai ir renginiai bus patys įvairiausi. Gražūs žodžiai?

Na gal, tačiau mes norime pasiūlyti pačius pačiausius renginius, kuriuos net būtų gėda praleisti!

Savaitgalį visus kvies tradicinis aštuonioliktasis „Šiauliai Jazz‘18“ festivalis, kuriame gros įvairios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Bulgarijos DAYO. Pastarieji bus festivalio „Šiauliai Jazz‘18“ šeštadienio vinis. Jų muzikoje skamba beats, hip-hop, soul ir jazz elementai – jais muzikantai atiduoda duoklę muzikos klasikai, tačiau jų žvilgsniai visada nukreipti i ateitį. Svečiai iš Latvijos „Funcoolio“ groja gerą groove’ą jau daugiau nei 10 metų. Prie šio turo pasirodymų prisijungs ir saksofonistas Fred Hormain (Prancūzija).

Pirmą kartą šiais metais vyks menininkų kūrybinės socialinės dirbtuvės „Kilowac“, kuriose įvairūs profesionalūs menininkai kurs šviečiančius objektus. Dirbtuves vainikuos šviečiančio žmogaus paradas. Menininkų sukurti objektai po to bus perduoti įvairioms socialinėms įstaigoms, kuriose džiugins ten esančius žmones ir skleis šviesą. „Kilowac“ veiks buvusioje žaislų parduotuvėje „Buratinas“. R. Ruokis teigė, kad tai naujieji „Buratino parodų rūmai“ – pasižiūrėti, patiems pabandyti bus plačiai atvertos jų stiklinės durys.

Tikriems menininkams naktis yra labiausiai įkvepiantis paros metas, todėl nenuostabu, kad ir meniniai projektai, ir įvairios kūrybinės dirbtuvės vyks kaip tik naktį. Pasyviais žiūrovais galima būti, bet nerekomenduojama. Patys pagalvokite, kada dar galėsite tapti meninių projektų dalimi.

Šiauliečiai pamėgo turizmo informacijos centro organizuojamas vakarines ekskursijas, todėl ir „Šiaulių naktų“ metu, iš anksto užsiregistravus, bus galima panaktinėti Pietiniame miesto rajone, pasivaikščioti centro pakiemiais ir patvoriais. Ekskursija, kuri parengta populiariausios 2017 metų knygos Rimanto Kmitos „Pietinia kronikas“ romano motyvais, vis dar nepraranda susidomėjimo. Jau dalyvavusieji šiose ekskursijose teigė, kad miestas įgavo naujų atspalvių – net ne vienus metus čia praleidę miestelėnai sakėsi kai kuriuos miesto kampus atradę tik rengiamų ekskursijų dėka. Vietų skaičius ekskursijose „Pietinia kronikas gyvai“ ir „Šiauliai: pakiemiais, pagrioviais, patvoriais“ ribotas, todėl ir pradėkite planuoti jau dabar, ką veiksite rugpjūčio 24-25 vakarais.

Nerandantieji kelių mieste ir ieškantys informacijos galės užsukti į penktadienį ir šeštadienį ilgiau dirbsiantį turizmo informacijos centrą. Juk daug ramiau blaškytis po miestą ir ieškoti renginių, kai žinai, kur nueiti.

Tebūnie diena! Daug dienų!

Išgyvenę „Šiaulių naktis“, pailsėję savaitę miesto gyventojai ir svečiai kviečiami į Šiaulių gimtadienį – prasidės „Šiaulių dienos“. Jau sudaryta įvairaus amžiaus dalyviams skirta programa, mieste pilna plakatų – domėkitės, ieškokite, kas bus aktualiausia jums.

Šiaulių kultūros centras savo partneriais pasirinko turizmo informacijos centrą, o kur du stos, ten didelius darbus nudirbs. Visa informacija apie mieste vyksiančius renginius ir reginius tiek internete, tiek spalvotuose popierėliuose – kruopščiai parengtose programėlėse.

Tradicinė gimtadieninė eisena bus labai triukšminga – jai diriguos ir ritmą duos Gintas Gascevičius. Jei patinka būgnai ir ritmas – nepraleiskite reginio. ir Šiaulių miesto padangėse pasirodymus atliks akrobatikos meistrai. Įspūdingą šventės pradžią vainikuos šventinis koncertas, kuriame dalyvaus Linas Adomaitis ir ritmo grupė, grupės „Biplan“, „Freaks on Floor“ ir Vidas Bareikis.

O koks gi gimtadienis be gardaus maisto? Šventės organizatoriai prikvietė gatvės maisto gurmanų – prie Šiaulių arenos veiks „Foodtruck“ kiemas, kuriame ir bus galima pasimėgauti. Gal jau gana kebabų iš kioskelių, pasimėgaukite tuo, ko dar nesate ragavę.

Kad šventėje būtų linksma – reikia muzikos. Į Talkšos ežero pakrantę penktadienį ir šeštadienį kvies tarptautinis bigbendų festivalis „Big Band Festival 2018“, kuriame bigbendai iš Lietuvos bei užsienio šalių dovanos nepamirštamas akimirkas muzikos melomanams. Solinius pasirodymus surengs Neda Malūnavičiūtė, Monika Marija Paulauskaitė, Raphael Wressnig, Sofia Rubina-Hunter, Elza Rozentāle bei daugybė puikių bigbendų iš Lietuvos bei užsienio šalių.

Kadangi veiksmas iš miesto centro perkeliamas į kitas erdves, turizmo informacijos centras kviečia pasivaikščioti po modernų pagundų miestą – gidė atvers miesto objektus ir netikėtai pateiks jo istoriją (ekskursija „Modernus pagundų miestas – Šiauliai“). Ekskursija vyks rugsėjo 7, 20 val. Turbūt laukiamiausia naujiena – istorinė teatralizuota ekskursija „Tikras momentas“, kur susijungs šokis, teatras, miesto istorija, jį kūrusių žmonių likimai. „Šiaulių dienų“ programoje ji įrašyta rugsėjo 8, 16val.

Vaikystėje mėgtas žaidimas „Sugedęs telefonas“ bus prisimintas Šiauliuose. Rugsėjo 5 dieną, 16val. miestiečiai sieks Gineso rekordo ir siųs žinią „Sugedusio telefono“ principu. Ar jiems pavyks? Taip, jei prisijungsite ir sudalyvausite smagioje akcijoje. Jau dabar vykdoma registracija.

Paroda „Tavo PIN KODAS“, vyksianti rugsėjo 6, kvies jaunimą ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjus. Joje mokslo, meno, sporto, verslo specialistai ir aktyvus jaunimas pristatys savo veiklas, projektus, dalysis aktualiausiomis idėjomis, užmegs naujų ryšių. Šis renginys suteikia galimybę miesto visuomenei pristatyti savo organizaciją, jos unikalumą ir siūlomas veiklas. Šiais metais prie organizatorių prisijungusi Šiaulių valstybinė kolegija dalyviams pasiūlys parodoje dar nebandytas veiklas – galimybę dalyvauti praktinėse-kūrybinėse dirbtuvėse ir motyvuojančiuose pokalbiuose, veiklas interaktyviame LINPRA infomobilyje.

Jau įprasta, kad visos miestų šventės užbaigiamos fejerverkų šou. Tad Šiauliuose baigiamieji šventės akordai bus sudėti rugsėjo 8, kuomet senoje pasirodys grupė „Lemon Joy“, atlikėja G-Jan, atlikėjai „Beissoul & Einius“ ir legendinė atlikėja Džordana Butkutė su gyvo garso grupe. Renginys patikėtas „radistams“ – Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui. Miesto gimtadienio kulminacija taps muzikinis fejerverkas ir šventinės „Radistų DJ‘s“ dūzgės.

Jei dar nežinote, ką veikti palydint vasarą ir pirmosiomis rugsėjo dienomis, kviečiame į Šiaulius.

Miesto šventė „Šiaulių dienos 782“ ATEITIS MŪSŲ
2018 M. PROGRAMA

Rugsėjo 5 d.

14–17 val. Mokslinė-praktinė konferencija „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės 2018“
Šiaulių universiteto biblioteka, Vytauto g. 84
Org. – Šiaulių universiteto Ekonomikos katedra

16–19 val. Pasaulio Gineso rekordo siekimas – „Sugedusio telefono“ akcija
Daugiau informacijos www.savb.lt
Šalia Kaštonų al., Vilniaus g.
Org. ‒ Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka

17 val. Renginys „GYVENIMAS LIETUVAI: žmogus ir valstybė „Saulės deltos“ knygose“
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros al. 62
Org. ‒ Lietuvos kultūros fondas, Šiaulių krašto knygų leidėjų draugija „Saulės delta“

18.30 val. Karl`as Jenkins`as „Ginkluotas žmogus: mišios už taiką“
Dalyvauja Šiaulių miesto jaunimo kamerinis choras „Atžalynas“ (vad. Mindaugas Žalalis),
Lietuvos edukologijos universiteto mišrusis choras „Ave Vita“ (vad. Kastytis Barisas),
Pasvalio mišrusis choras „Canticum Novum“ (vad. Rimvydas Mitkus),
Sekmadieninis vario dūdų orkestras (vad. Tadas Šileika)
Šiaulių šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3
Org. – Šiaulių kultūros centras

Rugsėjo 6 d.

10–19 val. Šventinis prekymetis
Vilniaus g. bulvaras

12–21 val. XII tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio-kūrybinės laboratorijos ,,Baltoji varnelė“ atidarymas, dalyvių pasirodymai ir edukaciniai užsiėmimai
Daugiau informacijos www.siauliumn.lt
Org. – Šiaulių moksleivių namų vaikų ir jaunimo teatro studija ,,Kompanija šauni“

16–19 val. 5-oji paroda „Tavo PIN KODAS 2018“
Daugiau informacijos www.siauliuarena.lt
Šiaulių arena, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių arena, Šiaulių valstybinė kolegija, Šiaulių miesto savivaldybė

16–19 val. Mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika 2018“
Prie Šiaulių dailės galerijos, Vilniaus g. 245
Org. – Šiaulių kultūros centras

16 val. Popietė su miesto literatais
Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Aido g. 27

18 val. III meninių fotografijų parodos „Įsivaikink sėkmę“ atidarymas
Šiaulių arena, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamentas

18 val. Bonaventūro Šalčio (Šiauliai) tapybos ir Danutės Žalnieriūtės (Klaipėda) grafikos darbų parodos „Eidas“ atidarymas
Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83

19–20 val. Renginys „Gongų garsų magija“
Studija „Sielos harmonija“, Vasario 16-osios g. 44, III a.

Rugsėjo 7 d.

10–19 val. Šventinis prekymetis
Vilniaus g. bulvaras

10–13 ir 14–17 val. Mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika 2018“
Prie Šiaulių dailės galerijos, Vilniaus g. 245
Org. – Šiaulių kultūros centras

11–17 val. „Šiaulių dienos“ Fotografijos muziejuje
Šiaulių panorama nuo muziejaus stogo terasos,
fotomenininko Giedriaus Liago retrospektyvinės parodos apžiūrėjimas,
šventinės nuotaikos savo išmaniaisiais įrenginiais įamžinimas
muziejaus retromodernioje „Kampo“ fotostudijoje
Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinys Fotografijos muziejus, Vilniaus g. 140

11–21 val. XII tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio-kūrybinės laboratorijos ,,Baltoji varnelė“ dalyvių pasirodymai ir edukaciniai užsiėmimai
Daugiau informacijos www.siauliumn.lt
Org. – Šiaulių moksleivių namų vaikų ir jaunimo teatro studija ,,Kompanija šauni“

16.30 val. Šventinė eisena ir motorizuota kolona
Eisenos dalyvius pristato Egidijus Jankauskas
Tilžės g. nuo Ragainės g. į Jono Jablonskio g. (Šiaulių arena)
Org. – Šiaulių kultūros centras

17–23 val. Žaidimų parkas
Virtualiosios realybės pramogos, moksliniai eksperimentai, išmaniosios edukacijos, žaidimai, piešiniai ant veido, chna piešinių ant rankų dirbtuvės ir kt. pramogos
Aikštė prie Šiaulių arenos, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių kultūros centras

17–23 val. „Foodtruck“ („Maisto ant ratų“) kiemas
Aikštė prie Šiaulių arenos, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių kultūros centras

18–23 val. Miesto šventės atidarymas, masinė akcija „Ateitismūsų“, akrobatinio skraidymo meistrų pasirodymas ir šventinis koncertas
Dalyvauja Gintautas Gascevičius, Linas Adomaitis ir ritmo grupė, grupės „Biplan“,
„Freaks on Floor“, Vidas Bareikis. Koncerto vedėjas – Tadas Rimgaila
Aikštė prie Šiaulių arenos, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių kultūros centras

18 val. Šv. Mišios ir muzikos valanda, skirta popiežiaus Jono Pauliaus buvimo Šiauliuose 25-mečiui paminėti
Dalyvauja Liepa Jurgutavičiūtė (smuikas), Emilija Budžiamaitė (fortepijonas),
Kristina Valčiukienė (sopranas), Beata Smiltinikienė (sopranas), Rita Daukantaitė (altas),
Pijus Kondrotas (baritonas), Tomas Vavilovas (baritonas), aktorė Nomeda Bėčiūtė,
Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vad. Sigitas Vaičiulionis, dirig. Gediminas Brūzga)
Šiaulių šv. Ignaco Lojolos bažnyčia, Vilniaus g. 247B
Org. – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“

19.00–22.30 val. Tarptautinis bigbendų festivalis „Big Band Festival 2018“
Dalyvauja Kauno bigbendas ir Neda Malūnavičiūtė (Lietuva; dirig. Jievaras Jasinskis),
Jelgavos bigbendas (Latvija) ir Raphael`is Wressnig`as (Austrija; dirig. Raitis Ašmanis),
„Dream Big Band“ ir Sofia Rubina (Estija; dirig. Siim`as Aimla)
Talkšos ežero pakrantė, Ežero g.
Org. – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“

19.30 val. Šiaulių miesto garbės piliečio vardo suteikimo iškilmės ir Savivaldybės mero padėkos vakaras
Koncertų salė „Saulė“, Tilžės g. 140
Įėjimas su kvietimais

20 val. Ekskursija „Modernus pagundų miestas – Šiauliai“
Ekskursijos kaina 1 asm. 3 Eur, trukmė 1,5 val.
Būtina išankstinė registracija el. paštu tic@siauliai.lt arba tel. (8 41) 52 31 10

Rugsėjo 8 d.

10–19 val. Šventinis prekymetis
Vilniaus g. bulvaras

11–13 ir 14–18 val. Mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika 2018“
Prie Šiaulių dailės galerijos, Vilniaus g. 245
Org. – Šiaulių kultūros centras

11 val. Renginys „Gongų garsų magija“
Studija „Sielos harmonija“, Vasario 16-osios g. 44, III a.

11–17 val. „Šiaulių dienos“ Fotografijos muziejuje
Šiaulių panorama nuo muziejaus stogo terasos,
fotomenininko Giedriaus Liago retrospektyvinės parodos apžiūrėjimas,
šventinės nuotaikos savo išmaniaisiais įrenginiais įamžinimas
retromodernioje muziejaus „Kampo“ fotostudijoje
Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinys Fotografijos muziejus, Vilniaus g. 140

12 val. Redos ir Arūno Uogintų kūrybos parodos „Archeologai“ atidarymas
Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245

12 val. Kino filmų retrospektyva „Šiaulių istorijos atspindžiai“
Šiaulių kino muziejus, Aušros al. 15
Org. – asociacija „Šiaulių kino meno klubas“

11–17 val. XII tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio-kūrybinės laboratorijos ,,Baltoji varnelė“ dalyvių teatrinės akcijos pasirodymai ir uždarymas
Vilniaus g. bulvaras
Daugiau informacijos www.siauliumn.lt
Org. – Šiaulių moksleivių namų vaikų ir jaunimo teatro studija ,,Kompanija šauni“

12.00–22.30 val. Žaidimų parkas
Virtualiosios realybės pramogos, moksliniai eksperimentai, išmaniosios edukacijos, žaidimai, piešiniai ant veido, chna piešinių ant rankų dirbtuvės, simuliatorių išbandymas, aukščiausiojo bokšto statymas ir kt. pramogos
Aikštė prie Šiaulių arenos, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių kultūros centras

12–01 val. „Foodtruck“ („Maisto ant ratų“) kiemas
Aikštė prie Šiaulių arenos, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių kultūros centras

14 val. Kornelijaus Užuoto tapybos ir skulptūros darbų parodos „Nenuskintas sodas“ atidarymas
Šiaulių universiteto Dailės galerija, Vilniaus g. 141

14 val. Indiškos muzikos koncertas „Muzika ir meditacija“
Kamerinė salė „Polifonija“, Aušros al. 15
Org. – asociacija „Sahadža joga Lietuva“

16 val. Koncertas „Tėvo Stanislovo varpai“
Dalyvauja Liudas Mikalauskas (bosas), Beata Vingraitė (fortepijonas), Valdas Andriuškevičius (klarnetas)
Šiaulių šv. Ignaco Lojolos bažnyčia, Vilniaus g. 247
Org. – Šiaulių kultūros centras

16 val. Premjera! Istorinė teatralizuota ekskursija „Tikras momentas!
Ekskursijos kaina 1 asm. 8 Eur, trukmė 2–2,5 val.
Būtina išankstinė registracija el. paštu tic@siauliai.lt arba tel. (8 41) 52 31 10

17–21 val. Tarptautinis bigbendų festivalis „Big Band Festival 2018“
Dalyvauja Šiaulių bigbendas (Lietuva) ir Elza Rozentale (Latvija),
salsos šokėjai Ieva Kemlere ir Rolands Šteinbergs (Latvija; dirig. Raitis Ašmanis),
Vilniaus bigbendas ir Monika Marija (Lietuva; vad. Rokas Jaunius),
„Jazz Punt Big Band“, Tanja Srednik ir Blaz`as Vrbic`as su programa
„A Tribute to The Beatles“ (Slovėnija; dirig. Matija Mlakar`as)
Talkšos ežero pakrantė, Ežero g.
Org. – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“

18.00–22.30 val. Šventinis koncertas
Dalyvauja grupė „Lemon Joy“, atlikėjaG-Jan, atlikėjai „Beissoul & Einius“, Džordana Butkutė ir gyvo garso grupė. Koncerto vedėjai – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius („Radistai DJ‘s“)
Aikštė prie Šiaulių arenos, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių kultūros centras

22.30 val. Muzikinis fejerverkas
Aikštė prie Šiaulių arenos, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių kultūros centras

22.40–01.00 val. Dūzgės su „Radistais DJ‘s“
Aikštė prie Šiaulių arenos, Jono Jablonskio g. 16
Org. – Šiaulių kultūros centras

EDUKACINIAI RENGINIAI

Rugsėjo 6 d. 16 val. Edukacinė pamoka ,,Mokytojui, skatinusiam pažinti ir išmokti“
Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos „Varsos“ filialas, Vilniaus g. 38D

Rugsėjo 6‒7 d. 12–14 val. Kūrybinės dirbtuvės „Sukurk ekslibrisą Šiauliams“
Daugiau informacijos www.savb.lt. Būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 42 05 10
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Knygos grafikos centras, Aušros al. 62

Rugsėjo 7 d. 12–15 val. Išmanioji edukacija „Ateities žmogus – sveikas ir išmanus!“
Būtina išankstinė registracija tel. 8 673 46 384
Šiaulių universiteto Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centras, Vasario 16-osios g. 30

SPORTO RENGINIAI

Rugsėjo 4 d. 12 val. Sporto šventė „Sportuok ir būsi sveikas“
Šiaulių miesto parke prie klubo „Šviesa“ patalpų, Aušros al. 48
Org. – Šiaulių miesto mokytojų pensininkų klubas „Šviesa“

Rugsėjo 7‒9 d. „XVII Rotariada Šiauliai 2018“
Daugiau informacijos www.rotariada.lt
Org. – „Rotary International Apygarda 1462“

Rugsėjo 8 d. 11 val. Tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo „Talkšos“ regata (atrankiniai plaukimai)
Sporto mokyklos „Atžalynas“ irklavimo bazė, Žvyro g. 34
Org.Šiaulių sporto mokykla „Atžalynas“

Rugsėjo 9 d. 9 val. Tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo „Talkšos“ regata (finaliniai plaukimai)
Sporto mokyklos „Atžalynas“ irklavimo bazė, Žvyro g. 34
Org.Šiaulių sporto mokykla „Atžalynas“

Rugsėjo 9 d. 13 val. „Drakono“ valčių regata
Sporto mokyklos „Atžalynas“ irklavimo bazė, Žvyro g. 34
Org.Šiaulių sporto mokykla „Atžalynas“

UGDYMO ĮSTAIGŲ RENGINIAI

Rugsėjo 5 d.

10 val. Šiaulių Gegužių progimnazijos mokinių pleneras „Šiauliai ateities spalvomis“
Prie Signatarų alėjos, Lieporių parkas
Atidarymas rugsėjo 7 d. 10 val.
Dailės galerija „Erdvė“, S. Dariaus ir S. Girėno g. 22
Org. – Šiaulių Gegužių progimnazija

Rugsėjo 6 d.
12 val. Piešimo pleneras „Mano miesto gimtadienis“
Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla, Dainų g. 15
Org. – Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Rugsėjo 7 d.
10.30 val. Šiaulių miesto lopšelių-darželių ugdytinių ir Gegužių progimnazijos mokinių šokių sąspietis „Šiaulių ateities ritmai“Šiaulių Gegužių progimnazijos kiemelis, S. Dariaus ir S. Girėno g. 22

13 val. Estafečių varžybos ,,782 žingsniai“
Šiaulių ,,Romuvos“ progimnazija, Dainų g. 13

Parodos

Rugpjūčio 27 d. – rugsėjo 30 d.
Paroda „Šiauliai ir jų apylinkės žemėlapiuose, schemose, planuose“Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos III aukšto galerija, Aušros al. 62

Rugsėjo 5 d. – spalio 5 d.
Miesto mokyklų mokinių ekslibrisų paroda, skirta atkurtos Lietuvos šimtmečiui
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skyrius, Aušros al. 62

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite