Sportas2018 m. Lapkričio 11 d. 17:20

Šiauliuose vyko tarptautinis imtynių turnyras: puikiai sekėsi lietuvaitėms

LR merginų imtynių rinktinė R.Bagdono turnyre

59888

Pirmąjį kartą Šiauliuose organizuotą pasaulio čempiono Rimanto Bagdono turnyrą stebėti susirinko didžiulė minia imtynių sporto šakos gerbėjų. Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje kovojo penkių šalių imtynių komandos.

Į salę sugužėjo daug sportininkių šeimos narių, giminių ir draugų. Tai pridėjo dar didesnio jaudulio mūsų miesto Šiaulių sporto gimnazijos ir sporto centro „Atžalynas" auklėtinėms. Jau nekalbant apie daugybę filmavimo kamerų bei tesioginę televizijos transliaciją, kuri įpareigojo pasitempti. „Mūsų merginos kovojo puikiai, esame labai patenkinti jų kovomis", - pasakojo LR rinktinės treneris Aivaras Kaselis.

Šis renginys - didžiulė šventė Šiauliams, miesto ir valstybės vadovai nepraleido vieno didžiausių imtynių turnyrų Lietuvoje.

Įspudingi Rimanto Bagdono medaliai ,kurie pagaminti monetų kalykloje, džiugino medalininkes. Čempionėmis tapo Viktorija Augustauskaitė iki 59 kg, Ineta Dantaitė iki 55 kg. Greta Čeponytė iki 76 kg.

Antrąsias vietas laimėjo Vestina Danisevičiūtė iki 50 kg, Laura Stanelytė iki 55kg.

Trečiąsias vietas laimėjo Gabija Dilytė iki 50 kg, Gabrielė Gilytė iki 59 kg, Vidmantė Burbaitė iki 76 kg,

Taip pat buvo apdovanoti patys perspektyviausi Lietuvos imtynininkai bei imtynininkės. Moterų imtynių sporto šakos perspektyviausia imtynininke tapo Vestina Danisevičiūtė, kuri imtynių meno mokosi Šiaulių sporto gimnazijoje.

Sportininkes varžyboms ruošė treneriai: T.Bokhan, G.Stočkienė, A.Kaselis, A.Stočkus.