Angle down Atgal

Šiauliuose už 3,7 mln. eurų planuojama nutiesti geležinkelio atšaką į pramoninę zoną

Į Šiaulių miesto pramoninę zoną už 3,7 mln. eurų numatoma nutiesti geležinkelio atšaką ir taip užtikrinti jungtį su šalies geležinkelių tinklu, pranešė Susisiekimo ministerija.

Pasak ministerijos, taip būtų sudarytos palankesnės sąlygos verslui.

„Gera susisiekimo infrastruktūra dažnai tampa lemiamu veiksniu investuotojams renkantis įmonės steigimo vietą. Tai taupo jų lėšas ir laiką, leidžia sparčiau statyti reikiamus gamybos ar logistikos objektus, didina investicinių projektų grąžą. Numatoma geležinkelių infrastruktūros plėtra Šiaulių pramoninėje zonoje yra vienas iš svarbių projektų, skirtų skatinti investicijas ir darbo vietų kūrimą Lietuvos regionuose“, – sako susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

 Įgyvendinant projektą, į Šiaulių miesto pramoninę zoną numatoma nutiesti 2,94 km geležinkelio atšakų, iš jų pirmame etape – 1,97 km ilgio atšaką į Šiaulių pramoninį parką ir antrame etape – 0,97 km atšaką į Šiaulių laisvąją ekonominę zoną. Taip pat numatoma įrengti apie 25 tūkst. kv. m ploto krovos aikštelę su dviem geležinkelio atšakomis (po 0,6 km). Bendras pramoninės zonos plotas, kuriame pagerės investavimo sąlygos, siekia 172 ha.

Šis projektas yra Ateities ekonomikos DNR plano dalis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (4)

Taip pat skaitykite