Angle down Atgal

Šiauliuose šildymo sezono pradėti dar neskubama

Gerokai atvėsus orams, socialiniuose tinkluose užvirė diskusijos dėl šildymo sezono pradžios Šiaulių mieste. Vieni šiauliečiai skundžiasi, kad namuose šalta ir drėgna, kai kuriuose butuose temperatūra siekia vos 15 laipsnių, tad pripažįsta nekantriai laukiantys šildymo sezono pradžios. Kiti bėdos dar nemato – tikisi sulaukti orų permainų, todėl ragina ne panikuoti, o šilčiau apsirengti. Etaplius.lt pasidomėjo, ar jau planuojama pradėti šildymo sezoną Šiaulių mieste?

AB „Šiaulių energija“ atstovės Marinos Visockienės teigimu, artimiausiu metu pradėti šildymo sezono Šiaulių mieste neplanuojama. Visgi ji priminė, kad gyventojai patys gali nuspręsti dėl daugiabučio šildymo ir peteikti savo sprendimą AB „Šiaulių energija".

„Šildymo sezono pradžią ir pabaigą nustato savivaldybės institucija. Mūsų žiniomis, per kelias artimiausias dienas didžiajai daliai bendrovės vartotojų šildymas dar nebus pradėtas tiekti. Tačiau primename, kad šilumos vartotojai gali patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios ir pabaigos, nepažeidžiant nustatytų higienos normų. Išimtis taikoma tik vaikų darželiams, lopšeliams, mokymosi įstaigoms, ligoninėms ir kitoms savivaldybių institucijų nustatytoms įstaigoms. Joms šildymo sezono pradžia ir pabaiga nustatoma savivaldybių institucijų.

Jeigu šilumos vartotojai balsų dauguma nusprendžia pradėti arba baigti savo pastatų šildymą kitu laiku, negu savivaldybių institucijų nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą praneša AB „Šiaulių energija". Bendrovė ne vėliau kaip per 2 darbo dienas sprendimą įgyvendina“, – teigė M. Visockienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite