Angle down Atgal

Šiauliuose riedulio komandos kovojo dėl federacijos taurės

Šiauliuose vyko Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės turnyras, kuriame penkios komandos sužaidė po dvejas rungtynes. Šiaulių sporto gimnazijos salėje kovojo Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“, „Akademija-ŠSG“, Širvintų SC, Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ ir Kelmės „Aušra“. Po etapo Šiauliuose, kiekvienai komandai dar liko sužaisti po dvejas rungtynes. Jos bus žaidžiamos Vilniuje gruodžio 20 dieną. Tuomet ir paaiškės kuri komanda iškovos didžiąją federacijos taurę.

Šiaulių „Ginstrektės-ŠSG“ komanda pirmose rungtynėse susitiko su kita miesto komanda „Akademija-ŠSG“. Itin atkaklus ir įdomus mačas baigėsi labiau patyrusių „Ginstrektės“ ekipos merginų pergale 6:3. Antrajame mače pastarosios susitiko su Kelmės „Aušros“ komanda ir pasiekė įtikinamą pergalę 11:1.

„Varžybų stoka jaučiasi, tačiau maniau, kad atrodysime šiek tiek prasčiau. Labai smagu, kad b merginos pasiilgusios žaidimo, trykšta energija, noru kovoti. Truputėlį baiminomės, kad neperdegtų, kai vien tik treniruojamės, o nėra rungtynių. Ir pagaliau galėjome išmėgti į aikštę. Dar šiek tiek trūksta susižaidimo tarp žaidėjų, standartinės padėtys neatidirbtos. Labai gerai šios rungtynės išryškino mūsų problemas, kurias dar turime laiko ištaisyti. Tačiau noras yra, energijos netrūksta, viskas bus tvarkoje. Labai laukiame antro etapo Vilniuje, kadangi ten laukia dvejos rungtynės prieš Širvintų ir Vilniaus komandas. Bus labai įdomu ir sunku, bet mes nusiteikę optimistiškai “,- pasakojo „Ginstrektės-ŠSG“ komandos treneris V.Vaičeliūnas.

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos prizais apdovanotos geriausios kiekvienos komandos žaidėjos. „Ginstrektės-ŠSG“ ekipoje geriausios prizas įteiktas Erlandai Ožemblauskei.

Po atkaklaus mačo tarp dviejų Šiaulių komandų, šiek tiek atgavusios jėgas „Akademijos-ŠSG“ ekipos mergino susitiko su Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ ekipa. Itin atkaklios rungtynės baigėsi šiauliečių pergale 3:2. Pergalė pasiekta paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kai įvartį iš žaidimo pelnė labiausiai patyrusi komandos žaidėja Jūratė Juodytė.

„6:3 prieš čempiones – mums labai geras rezultatas. Tenkina tiek rezultatas, tiek ir žaidimo kokybė. Per ketvirtą kėlinį nepraleidome nei vieno įvarčio, tik pirmame kėlinuke šiek tiek išsigandę buvom, o po to susiėmėm ir sužaidėm labai gerai. Iš praėjusio sezono liko tik trys pagrindinės sudėties žaidėjos, prisijungė daug debiutančių iš B diviziono. Antros rungtynės buvo labai įtemptos, du kartus rezultatas buvo lygus. Pabaigoje žaidėme mažumoje, Jūratė Juodytė pelnė įvartį ir pavyko išlaikyti persvarą. Jūratė savo meistriškumu kontroliavo komandos žaidimą. Savalaikiai perdavimai, kamuolio palaikymas, paraginimas, aikštėje reikia patyrusio žmogaus jaunimui. Labai patikimai šiandien žaidė Gabrielė Jakunčikovaitė. Pernai ji žaidė puolėjos pozicijoje, o dabar pastatėme į gynybą. Ji labai gerai susitvarkė su užduotimis“,- auklėtines gyrė trenerė Genutė Juodienė.

Puikiai gynybos grandyje žaidusi Gabrielė Jakunčikovaitė pripažinta geriausia „Akademija-ŠSG“ komandoje.

Po etapo Šiauliuose, kiekvienai komandai dar liko sužaisti po dvejas rungtynes. Jos bus žaidžiamos Vilniuje gruodžio 20 dieną. Tuomet ir paaiškės kuri komanda iškovos didžiąją federacijos taurę.

Dėkojame Daivai Miečelienei ir Genutei Juodienei, kad pasidalino akimirkomis iš už uždarų durų vykusių rungtynių.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite