Angle down Atgal

Šiauliuose pradedama šildyti ugdymo ir sveikatos priežiūros įstaigas

Šiaulių miesto savivaldybės administracija nusprendė nuo šiandien pradėti šildymo sezoną ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo bei sveikatos priežiūros įstaigose. Visiems kitiems vartotojams šildymo sezono pradžia bus skelbiama vėliau, tačiau gyventojai jau ir dabar gali patys nuspręsti, kada šildytis.

Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė įsakymą, nurodydamas Šiaulių miesto švietimo biudžetinėse įstaigose ir socialinėse globos biudžetinėse įstaigose šildymą įjungti ne vėliau kaip iki rugsėjo 22 d. (imtinai). Kitiems Šiaulių miesto savivaldybės šilumos vartotojams 2021–2022 m. šildymo sezono pradžia bus paskelbta atskiru įsakymu.

Gyventojai ir kiti šilumos vartotojai gali nuspręsti savo pastatų šildymą pradėti ir kitu laiku, negu Savivaldybės nustatyta šildymo sezono pradžia. Apie tokį sprendimą vartotojai turi pranešti AB „Šiaulių energija“ ne vėliau kaip prieš dvi darbo dienas iki sprendimo įgyvendinimo.

Šiais metais švietimo ir socialinės įstaigos pradėtos šildyti gerokai anksčiau nei pernai. 2020 metais šildymas mieste įjungtas spalio 14–16 dienomis.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite