Angle down Atgal

Šiauliuose padegto automobilio savininkas: „Galvojau, kad priešų neturiu“

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Šiauliuose, daugiabučio namo kieme, sudegė prabangus „BMW 6“ markės automobilis. Automobilio savininkas – Šiaulių verslininkas Žigimantas Kauneckas. Vyras pripažįsta turėjęs bemiegę naktį ir vis dar negalintis suvokti to, kas nutiko.

Policijos departamento duomenimis, gaisras kilo liepos 17 d. apie 2 val. 04 min. Šiauliuose, daugiabučio namo kieme, automobilyje „BMW 6“. Per gaisrą automobilis sudegė. Įtariamas padegimas. Nuostolis įvertintas 45 000 eurų.

Savininkas susirūpino savo saugumu

Etaplius.lt susisiekė su automobilio savininku verslininku Ž. Kaunecku. Jis papasakojo, kad incidento metu jau miegojo. Vyrą prižadino telefono skambutis. Skambino saugos tarnyba ir pranešė apie prarastą ryšį su jo automobiliu. „Sako, patikrinkite, ar automobilis nėra pavogtas. Tuo pačiu metu pasigirdo ir durų skambutis. Atėjęs kaimynas pranešė, kad mano automobilis dega“, – įvykio detalėmis dalijosi Ž. Kauneckas.

Sudegusio automobilio savininko teigimu, į įvykio vietą atvykę ekspertai iškart patvirtino, kad automobilis padegtas. „Tikėtina, kad buvo apipiltas benzinu automobilio priekis ir galas. Salone buvę pinigai, dokumentai nesudegė. Juos radau, kai gaisras buvo užgesintas“, – pasakojo Ž. Kauneckas.

Vyras pripažįsta iki šiol negalintis patikėti tuo, kas įvyko. Po šio incidento laukė bemiegė naktis, ilgos valandos policijos nuovadoje. Iki šiol jį kamuoja klausimas, kas ir kodėl šitaip galėjo pasielgti. „Galvojau, kad priešų neturiu. Atrodo, su niekuo labai nesipykau. Neturiu variantų. Bet pati situacija privertė susimąstyti. Neaišku, kas laukia rytoj“, – susirūpinimo neslėpė nukentėjęs vyras.

Už tyrimui naudingą informaciją žada atsidėkoti

Savo saugumu susirūpinęs Ž. Kauneckas sako dėsiantis visas pastangas, kad šis nusikaltimas būtų išaiškintas. Socialiniuose tinkluose jis išplatino įrašą, kuriame vertingos informacijos suteikusiam asmeniui žada atsilyginti.

„Yra vienas liudininkas, kuris tvirtina matęs, jog vos užsidegus automobiliui pastebėjo nuvažiuojantį dviratininką. Tikiuosi, atsiras ir daugiau kažką mačiusių ar žinančių žmonių“, – sakė vyras.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite