Angle down Atgal

Šiauliuose numatomos permainos Aušros alėjoje – senieji medžiai į planą neįtraukti

Šiaulių miesto savivaldybė pasirašė rangos sutartį Aušros alėjos rekonstrukcijos darbams atlikti. Gatvėje numatyta daugybė pokyčių, tiesa, į projektą medžių išsaugojimas neįtrauktas – nuo pjūklo kris nemažai senųjų miesto medžių.

Apie planuojamus pokyčius Aušros alėjoje socialinių tinklų paskyroje tiesioginės transliacijos metu prabilo Šiaulių miesto mero pavaduotojas Domas Griškevičius. Politikas atskleidė, kad Aušros alėjos atkarpoje tarp Varpo ir Dvaro gatvių neliks senųjų liepų.

„Medžiai netinka ne dėl esamos būklės, o dėl suplanuotų darbų“ – aiškino politikas. Minėtoje atkarpoje planuojama platinti gatvę, taip pat įrengti dviračių taką. Seniesiems medžiams vietos paprasčiausiai nebelieka.

D. Griškevičius atskleidė, kad pjūklo neišvengs ir kiek toliau Aušros alėjoje, ties policijos komisariatu augančios liepos. Tiesa, numatytiems rekonstrukcijos darbams netrukdys trys kaštonai.

„Kaštonus paliksime ir jais ir toliau galėsime grožėtis“ - pasakojo D. Griškevičius.

Nemažai naujovių numatyta įgyvendinti prie Šiaulių kultūros centro pastato: bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, pasodinta gėlių. Kitapus gatvės, prie P. Višinskio bibliotekos tikimasi pastatyti modernų gatvės apšvietimo žibintą.

Tiesa, politikas pamini, kad ir čia ne visiems medžiams bus lemta gyvuoti. Apie naujų medžių sodinimą politikas transliacijos metu nedaugžodžiavo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite