Angle down Atgal

Šiauliuose nėra vietos jaunimui?

Šiauliuose nėra patrauklių studijų programų, nėra verslo paramos ir galimybių jaunimui, nėra jaunimo erdvių, nėra net pramogų jaunimui ? Taip, tokie klausimai neretai gali iškilti jaunam žmogui, gyvenančiam saulės mieste Šiauliuose. Tačiau, ar tai tikrai yra tiesa? Ar Šauliai nuobodi ir ankšta vieta jaunimu

Ateik rugsėjo 24 d. į asociacijos „Juspo” debiutinį renginį, kurį kartu organizuoja mūsų partneriai „Apskritasis stalas” ir sužinok, ar šiame mieste tikrai nėra vietos jaunimui. Jame bus gvildenamos įvairios temos, tokios kaip: jaunimo verslumas, jaunimo pritraukimas, jaunimo erdvės bei jaunimo situacija mieste. Pageidautina, kad atvyktum su gera nuotaika ir noru pasisemti naujų žinių. Taip pat renginio metu gali drąsiai klausti ir pasisakyti, nes kiekvieno nuomonė yra reikšminga. Norime pabrėžti labai svarbų aspektą, kad kongreso metu sukurtos naujos idėjos ir sprendimai bus perduoti Šiaulių miesto savivaldybei kaip rekomendacijos, siekiant pagerinti esamą jaunimo padėtį Šiauliuose.

Kongresas įvyks Šiaulių profesinio rengimo centro prekybos ir verslo skyriuje (Vytauto g. 267) nuo 12:00 iki 16:30. Renginys yra visiškai nemokamas. Jo metu bus laikomasi visų LR sveikatos ministerijos reikalavimų.

Registracija į renginį: https://forms.gle/oiDxtv372fBxNprg8

Daugiau informacijos apie renginį: 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite