Angle down Atgal

Šiauliuose – kalėdiniai makiažo vakarėliai

Svarbi žinia šiaulietėms: INGLOT PRO studija persikėlė į naujas patalpas bulvare. Apie pasikeitimus ir moterims organizuojamas šventes pasakoja studijos vadovė Valdonė Goberienė:

– Ne vienus metus su komanda pasvarstydavome, kad mūsų veiklai reikia didesnės erdvės. Ši vasara padėjo galutinį tašką mūsų sprendime: darbo paslaugų srityje turėjome tiek daug, jog trūko vietos priimti visas norinčias klientes. Iš tiesų per penkerius veiklos metus užsitarnavome moterų ir merginų pasitikėjimą, jos grįžta ne tik pasidaryti proginio makiažo, bet vis dažniau nori išmokti tai daryti pačios, pasitarti, esant svarbiems renginiams ar einant darbintis į tam tikras pareigas. Matome, jog šiaulietėms svarbu būti stilingoms, gražioms, jos taip pat ieško vidinio grožio puoselėjimo galimybių.

Viskas po truputį susidėjo ir štai taip gimė unikali studija Šiaulių bulvare, kurios plotas užima 130 kv. m. Naujoji studija padalyta į dvi zonas: viena skirta INGLOT kosmetikos parduotuvei, o kita – paslaugoms bei mokymams.

Šiandien teikiame įvairias paslaugas: pradedant antakių korekcija, individualiomis makiažo pamokėlėmis ir baigiant šventinių vakarėlių organizavimu. Pavyzdžiui, šiuo metu mūsų studijoje moteriški kolektyvai švenčia kalėdinius įmonių vakarėlius, kurių metu ne tik turi pasirinktą edukacinį užsiėmimą, bet ir mėgaujasi savo atsineštais užkandžiais, kalėdiniu vynu. Šie užsiėmimai išties sukuria daug gerų emocijų, moterys atsipalaiduoja, išsineša teorinių ir praktinių žinių. Neretai šventės užsibaigia šokiais – dabar tam vietos turime pakankamai. Kaip vienos įmonės moterys sakė, geresnės dovanos iš vadovo dar nebuvo gavusios. Studijoje taip pat organizuojame mergvakarius, gimtadienių šventes paauglėms ir brandžioms moterims.

Vilniaus g. 217, Šiauliai
Tel. +370 671 30 161
www.inglotkosmetika.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite