Angle down Atgal

Šiauliuose iš esmės pradėta nagrinėti „palėpės kanapių“ byla

Šiandien Šiaulių apygardos teismas iš esmės pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 1977 m. gimęs D. D. ir 1952 m. gimusi jo motina kaltinami kanapių auginimu, neteisėtu disponavimu labai dideliu jų kiekių turint tikslą jas platinti, neteisėtu naudojimusi energija ir ryšių paslaugomis. 1980 m. gimusi D. D. žmona kaltinama neteisėtu narkotinių medžiagų disponavimu, turint tikslą jas platinti. Byloje paskelbta pertrauka.

1980 m. gimusi D. D. žmona kaltinama neteisėtu narkotinių medžiagų disponavimu, turint tikslą jas platinti. Byloje paskelbta pertrauka.

Bylos duomenimis, nuo 2018 metų rugsėjo iki tų pačių metų lapkričio D. D. veikdamas kartu su motina pastarajai priklausančio namo Šiauliuose palėpėje specialiai įrengtoje patalpoje augino didelį kiekį, daugiau kaip 80 vienetų kanapių. Vėliau šias kanapes nukirpo ir toje pačioje palėpėje jas džiovino.

Vyras taip pat kaltinamas tuo, kad veikdamas kartu su motina šioje palėpėje neteisėtai prisijungė prie AB „Lietuvos energijos tiekimas“ elektros tinklo ir naudojosi elektra. Per ikiteisminį tyrimą nustatyta, kad bendrovei buvo padaryta beveik 7000 eurų žala.

D. D. taip pat kaltinamas tuo, kad veikdamas kartu su savo žmona savo bute laikė kanapes.

2018 metų lapkričio 19 d. per kratas policijos pareigūnai rado ir paėmė narkotines priemones, tuo pačiu metu aptiktas ir neteisėtas prisijungimas prie elektros tinklo.

Teismo posėdyje perskaitytas kaltinamasis aktas, išnagrinėti kaltinamųjų prašymai, tarp kurių ir prašymas, kad ši byla būtų nagrinėjama neviešuose teismo posėdžiuose. Toks prašymas atmestas. Į kitą teismo posėdį bus šaukiami liudytojai. Patikslintos kitų posėdžių datos: vasario 24 d., 10.00 val., o kovo 10, 31 ir gegužės 11 dienomis teismo posėdžiai numatyti 9.30 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite