Angle down Atgal

Šiauliuose duris atvėrė nauja odontologijos klinika

Naujai duris atvėrusi odontologijos klinika SMILE ON Šiauliuose teikia profesionalios burnos higienos, dantų balinimo, dantų gydymo, chirurginio gydymo paslaugas vaikams ir suaugusiems, naudojant moderniausią įrangą ir šiuolaikiškas, aukščiausios kokybės medžiagas.

SMILE ON odontologijos klinikoje atliekant profesionalią burnos higieną:

Įvertinama asmeninės burnos higienos kokybė
Nuvalomos kietosios ir minkštosios dantų apnašos
Pašalinami dantų akmenys
Pašalinama įvairios kilmės pigmentines dėmes
Nupoliruojamas dantų paviršius
Dantis prisotinamas mineralinių medžiagų (fluoro preparatais)

SMILE ON dantų ėduonis gydomas mechaniškai pašalinat pažeistus danties audinius, išvalius, dezinfekavus suformuotą ertmę ir ją užpildžius plomba. Plombos užduotis yra atstatyti pažeistą danties vainiką, kad jis vėl pilnai dalyvautų kramtyme, t.y. būtų atstatyta danties vainiko anatomija, funkcija ir estetika. Dantų plombavimo procedūra dažniausiai atliekama vietinėje nejautroje. Plombuojant išsaugomas nepažeistas danties emalis ir dentinas, nerviniai danties audiniai, taip pat užkertamas kelias infekcijai patekti į vidines danties struktūras ar kaulinius audinius. Ėduonies pažeistiems priekiniams dantims, dažniausiai yra atliekamas estetinis plombavimas.

SMILE ON odontologijos klinikoje vaikų dantų profilaktinė apžiūra, konsultacijos ir gydymas atliekamas kvalifikuotos odontologės, kuri bendraudama psichologiškai paruošia vaiką gydymuisi. Apsilankymo metu gydytoja ar burnos higienistė informuoja apie tinkamą dantų priežiūrą, moko taisyklingai valytis dantukus, supažindina pacientus su gydymo priemonėmis. Atsižvelgiant į konkrečią situaciją odontologė parenka tinkamiausią gydymo būdą, rūpinasi pieniniais ir nuolatiniais vaikų dantukais.

Chirurginis dantų gydymas apima labai plačią odontologijos sritį – tai ir dantų implantacija, ir sudėtingų dantų rovimas, protinių (retinuotų) dantų šalinimas, dantų šaknų rezekcijos, amputacijos, cistų šalinimas, pūlinių atvėrimas, chirurginis dantenų gydymas ir kt. operacijos. SMILE ON odontologijos klinikoje jau atliekamos kai kurios chirurginio gydymo procedūros.

Kurkime šypsenas kartu!

Tilžės 80b(iš Pagėgių g. pusės.), Šiauliai, tel. 867728287

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite