Angle down Atgal

Šiauliuose – dar neragauti ir nematyti spragėsių skoniai

„Popcorn Lab“ – bene labiausiai akį traukianti parduotuvė „Saulės mieste“. Jos lentynose – daugiau nei pusšimtis skirtingų rūšių kukurūzų spragėsių, stebinančių ryškiomis spalvomis ir netikėtais skoniais.

Naujojoje „Popcorn Lab“ parduotuvėje Šiauliuose besidarbuojanti Evelina pasakoja, kad čia galite paragauti įvairiausių skonių spragėsių. Pradedant bananiniais arba braškiniais, čederio arba pina kolados, BBQ arba medaus ir garstyčių. Maža to, gausus, net pusšimčio skirtingų skonių meniu nėra baigtinis. Jis pildomas naujais dar įdomesniais skoniais, kad kiekvienas atrastų savąjį. O kad būtų lengviau išsirinkti, prieš perkant, galima spragėsių paragauti.

„Popcorn Lab“ spragėsiai ypatingi ir savo forma. Jie yra kamuoliuko pavidalo, todėl lengvai ir tolygiai pasidengia gardžiais priedais bei maistiniais dažais.

Dar vienas šių spragėsių išskirtinumas slypi jų gamybos procese. „Popcorn Lab“ kukurūzų spraginimui naudojamas tik tyras kokosų aliejus, nėra transriebalų ar genetiškai modifikuotų organizmų, žalingų žmogaus sveikatai. Be to, kukurūzai spraginami specialiomis mašinomis karštu oru. Ši technologija leidžia sunaudoti labai nedaug aliejaus, taigi spragėsiai būna lengvi ir neriebūs.

Tilžės g. 109, Šiauliai (PC „Saulės miestas“)
I–VII 8–22 val.
www.popcornlab.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite