Angle down Atgal

Šiauliuose bus siekiama naujo rekordo "Daugiausia dviračių ant stogo"

Gegužės 23 dieną, ketvirtadienį, Šiauliuose devintą kartą bus siekiama naujo rekordo – "Daugiausia dviračių ant stogo". Rekordo dalimi gali tapti kiekvienas, minantis dviratį.

Dviratininkai 19 valandą pajudės nuo miesto Savivaldybės ir mins apie 7,3 kilometro gatvėmis, kuriomis liepos 28 dieną vyks tradicinės Šiaulių plento dviračių lenktynės. Dalyviai galės pajausti varžybų dvasią, išbandyti kalniukus ir pakalnes, kuriomis važiuos sportininkai. Dviratininkus lydės policijos ekipažai. Į rekordinę dviratininkų koloną šiauliečiai gali įsilieti ir tiesiog nuo savo namų.

Finišas ir rekordo fiksavimas vyks ant prekybos ir pramogų centro "Saulės miestas" stogo. Pernai unikalus renginys subūrė 1160 dviratininkų, bet prieš trejus metus pasiektas rekordas – 1305 nebuvo pagerintas. Ar tai pavyks šiemet, paaiškės ketvirtadienį.

Kiekvienas, užvažiavęs ant stogo, gaus savo numerį. Po finišo visų dalyvių numeriai dalyvaus loterijoje, jos pagrindinis prizas – dviratis "Scott".

Renginio organizatoriai apdovanos ir tą dviratininką, kuris atvažiuos seniausia dvirate transporto priemone. Ant stogo renginio dalyvių laukia šventinis koncertas.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite